Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zniszczona twarz, co robić ??

Polecane posty

Gość gość

Mam 22 lata, ale moja skóra wygląda strasznie jest w gorszym stanie od cery mojej mamy która jest po 40. Wiem, że w dużej części to moja wina ale nie mogę już patrzeć do lustra jak się nie pomaluje, nie wiem czy jeszcze można coś z tym zrobić ale może macie jakieś rady. Gdy byłam młodsza (16 lat) to bardzo dużo się opalałam, chodziłam na solarium nie stosowałam kremów ochronnych tylko przyśpieszacze opalania, do tego bardzo często miałam silne poparzenia słoneczne przez co mam takie jakby blizny pod oczami. Do tego dochodzi chyba za częste stosowanie peelingów gruboziarnistych zdarzało się że robiłam je nawet dwa razy dziennie. Mam też trochę blizn po syfach i bardzo dużo zaskórników które sprawiają że twarz źle wygląda. Wiem że sama jestem sobie winna i że byłam bardzo głupia, strasznie tego żałuję ale niestety czasu nie cofnę. Zrezygnowałam z solarium od 3 lat nie byłam ani razu, opalam się tylko na urlopie wakacyjnym i czasem nad wodą ale już nie tak jak kiedyś i stosuję kremy z filtrem. Kupuję dobre podkłady bez których nie wychodzę i stosuję je codziennie. Macie jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj złuszczania kwasami, najlepiej u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze bardzo mloda skore, wiec jest szansa ze sie zregeneruje. Na twoim miejscu odrzucilabym wszystkie kosmetyki i przestala eksperymentowac z kremami/peelingami/maseczkami itp. Kup sobie z apteki kremik nawilzajacy avene ten o lekkiej konsystensji albo la roche posay. Polecam szczegolnie avene na dzien bo ma filter 20. Na noc bardzo dobre sa lavery, polecam tez maslo karite nierafinowane. Ale tylko od czasu do czasu. Jest bardzo tluste, ale ja mam normalna cere i mi bardzo pomoglo. Do mycia twarzy delikatny zel. Jak masz wypryski to ich nie wyduszaj! A podrazniona skore spryskuj woda mineralna. Na lato uzywaj kremu z wysokim filtrem (50) szczegolnie jesli masz wypryski i blizny potradzkowe, bo jak ci sie opala to gorzej beda schodzic. I zmien odzywianie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na forum Laboratorium Urody, i poczytaj je od deski do deski. I tam zadawaj pytania, są fachowcy. Tutaj to cię tylko zaraz spamem zarzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zacząć używać dermokosmetyków, sama używam, kupuję je w fajnych cenach w sklepach ziko dermo i przyznam, że skóra po nich jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że w porę porzuciłaś solarium... całe szczęście jeszcze jesteś młoda, więc może skóra dojdzie to siebie, gorzej jakbyś była koło 30 ;) delikatna pielęgnacja, kremy z filtrem.. odpowiednia dieta to na pewno na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję udać sie do kosmetologa na bezpłatne konsultacje. Obejrzy Twoją cerę i powie co jest dla Ciebie najlepsze. Sama lepiej nie eksperymentuj. Tym bardziej, ze zaden tzw. fachowiec na stronie laboratorium urody się nie wypowiada. Tam sa tylko samozwańczy fachowcy :) polecam stronę gdzie znajdziesz sprawdzone gabinety www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś zabiegi laserowe na twarz? Ja robilam sobie takie, gdy mialam blizny po tradziku. Gabinet godny polecenia to http://www.bellazone.pl , ja zawsze z wszetkich uslug tam wychodze zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam do ciała z avocado od Hildegard Braukmann. Gładka, elastyczna, fajnie nawilżona skóra - zero z nią problemów. Akurat my sobie sytuację diametralnie odmieniliśmy. W sensie - cera powróciła do zdrowia, do normalności, jest mocno odmieniona. A w tym wszystkie i tak najważniejsza jest systematyczność. Ten sam dobry kosmetyk przez dłuższy czas i będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy odpowiednia pielęgnacja i po zabiegu. Ale mowa o takich podstawach. Mnie bardzo dużo dało mydło 7 ziół od HB. Jakość kosmetyków ma naprawdę ogromne znaczenie dla wyglądu cery. Bez odpowiedniej, nawet podstawowej pielęgnacji po prostu cudów nie będzie. Dbajcie o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×