Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMM23

Wąchanie damskiego obówia

Polecane posty

Gość gośćMM23

Byłam u swojej przyjaciółki i przypadkiem zobaczyłam jak jej brat(4 lata młodszy) wącha moje botki, które zostawiłam w przedpokoju. Nie wiem jak na to zareagować, nic nikomu nie mówiłam bo może to nic takiego i tylko mu zaszkodzę rozpowiadając o tym. Wiem że są faceci którzy lubią kobiece stopy ale to wyglądało dziwnie bo nigdy się z tym nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że o tym nie rozpowiadasz bo mógłby stać się obiektem kpin i to by było dla niego fatalne. Niewinny fetysz, nie wiem ile ma lat , możliwe że dopiero to odkrywa i łatwo można taką osobę zaszczuć nawet o tym nie wiedząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obówia :D :P analfabetom powinno się zabronić wstępu na forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie było Twoje odczucie jak to zobaczyłaś? Ciekawość, obrzydzenie? Masz wrażenie, że chciałabyś się dowiedzieć więcej dlaczego to robi czy patrzyłaś jak na głupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
Mój błąd!- obuwia On ma 19 lat. Bardziej odczułam ciekawość i niepewność. Możliwe że robił to częściej, faktycznie gdybym powiedziała jego siostrze ta by go wyśmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że nie powiedziałaś, ale skoro sama jesteś lekko zaciekawiona to złap go sam na sam i powiedz, że cię to zaciekawiło i nie masz zamiaru się śmiać... może zrobi to przy Tobie... powie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
Dla mnie to też krępująca sytuacja. Sądziłam że na forum ktoś się znajdzie kto tego doświadczył. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćM23: on ma 19 lat, a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi...po prostu jest fetyszystą butów dziewczyn i najprawdopodobniej stóp. Sam jestem fetyszystą stóp, w mniejszym stopaniu butów i miałem okazję realizować te fascynacje z dwiema koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
Ja 23, napisałam że jest 4 lata młodszy. johnzotwocka napisz, interesuje mnie męski punkt widzenia na ta sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całował Ci kiedyś facet stopy albo buty? Jeżeli tak, to wiesz, że jest część facetów, których to podnieca. Chłopak Cię nie spyta, czy może wypieścić Ci stopy, więc robi to, co może ( wącha buty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
Nie , ale wiem że są fetyszyści stóp. Nie spodziewałam się widoku chłopaka wąchającego moje buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok rozumiem, ale gdybyś spotykała się z kimś takim, to byś pewnie bardziej rozumiała. Mi zdarzyło się np pieścić stopy dziewczynie na imprezie ( oczywiście takiej, która to lubiła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
Czyli wącha potajemnie bo się jeszcze tego wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a jak byś zareagowała, gdyby spytał, czy może to zrobić albo czy dałabyś mu pocałować sobie stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
Trudno mi odpowiedzieć, na pewno bym była zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale chyba nie rozważałabyś, żeby mu pozwolić? Czy jednak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
Kurczę , nie myślałam o tym co powiem jak koleś mnie wprost zapyta, wszystko by zależało od sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że jesteś otwarta i jakby normalnie zapytał, to pewnie pozwoliłabyś mu na to całowanie stóp:) Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże, p********ie tego zboka rozpoznam wszędzie. stary, jaką satysfakcję daje ci udawanie laski i rozmawianie z samym sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozmawiam z samym sobą, ona odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
Nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć ale takiego scenariusza nie wykluczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale wiesz, to dotyczy brata Twojej koleżanki. Jak ona by zareagowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
No właśnie, na pewno by ją to rozbawiło, ja inaczej do tego podchodzę bo każdy ma jakieś ukryte pragnienia co nie oznacza że jest nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że tak. Brat całujący stopy koleżance! Niezłe. U mnie na imprezie to ja wiedziałem, że ta dziewczyna to lubi i zaproponowałem jej masaż stóp. Potem ona sama powiedziała, żebym zrobił jej ten masaż języczkiem... Była starsza i to mnie dodatkowo podkręcało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMM23
Obowiązki wzywają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×