Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMM23

Wąchanie damskiego obówia

Polecane posty

Gość rii

typowy fetysz.Mam.27 lat i sam wacham adidasy,kozaki,botki swojej kobiety i nie tylko to robie .Na mnie tex zapach dziala pobudzajaco jak afrodyzjak.Mojej kobiecie to nie przeszkadza i sama lubi patrzec jak i przystawiac mi je do nosa.Podnieca ja to ze tak dziala na mnie jej zapach:) .Nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel

Też lubię takie klimaty. Podoba mi się zapach damskich butów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Też mam tego typu doświadczenia. Miałam wiele razy okazję przekonać się, że moje stopy kręcą facetów. Kiedyś pracowałam w pokoju z kolegą. Siedzieliśmy tak, że dobrze widział moje nogi. Często na nie zerkał i nie powiem schlebiało mi to. Lubię czuć się atrakcyjna. Kiedyś przyszłam w nowych szpilkach. Były dość niewygodne więc w pewnym momencie je zdjęłam. I wtedy zauważyłam, że bardzo go to zainteresowało, cały czas się gapił na moje bose stopy. No nie do końca bose bo w cielistych rajstopach. Miałam wtedy czerwony pedicure. Widziałam, że widok moich stóp zrobił na nim wrażenie.

Powtórzyłam ten numer za tydzień -to samo. Facet nawet nie krył się z tym, że się tak na moje stopy gapi. Podjęłam z nim tą grę, robiłam to często, ku jego wyraźnej uciesze i nie powiem, zaczęła mnie ta sytuacja nawet podniecać. Po jakimś czasie a było to lato zaczęłam zmieniać obuwie i służbowe szpilki zostawiałam w pracy. Widziałam, że to zauważył. Wtedy przez przypadek zauważyłam, że któregoś dnia stały w innym miejscu niż je zostawiłam. Oczywiście nie byłam tego pewna, poza tym sprzątaczka mogła wieczorem przestawić, ale zakiełkowała w mojej głowie myśl, że może po moim wyjściu je wącha. Postanowiłam to sprawdzić, ale nie wiedziałam jak to zrobić. I przekonałam się przez przypadek.

Jak większość kobiet nie zakładam butów na bose stopy tylko tzw. nylonowe stopki. Zwykle je po całym dniu pracy zabieram ze sobą, i wrzucam do pralki, ale któregoś dnia takie przepocone wsadziłam do szpilek, zostawiłam i w sandałach poszłam do domu. Akurat tak się zdarzyło, że zostawiłam coś i wieczorem wpadłam do biura to zabrać. I wtedy zauważyłam, że nylonowych skarpetek - stopek w moich szpilkach nie ma. Domyśliłam się, że to on mi je podwędził. A rano jak przyszłam do pracy on już był, a skarpetki w jak najlepszym porządku też na mnie na swoim miejscu czekały.

Chyba nie ma wątpliwości, że je zabrał do domu, wąchał i może jeszcze coś robił. Szczęśliwie śladów spermy na nich nie stwierdziłam

Zastanawiam się jak to jest, że dość intensywny (sprawdziłam) zapach przepoconych stopek może kręcić facetów, że robią takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×