Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maszyna do szycia Łucznik 834, PROBLEM

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Wczoraj podłączyłam maszynę do szycia, model jak w temacie. To stary sprzęt ale sprawny. Chwilę była włączona, sprawdzałam czy wszystkie mechanizmy są sprawne, stopka, igła itd. Wszystko w porządku. Nie szyłam. W pewnej chwili rozległy się dwa małe "wybuchy" takie "buch" "buch" jedno po drugim, niegłośne ale wyraźne, po chwili zaczęło śmierdzieć i uniósł się biały dymek. Dziś włączyłam maszynę ponownie i wszystko działa na pierwszy rzut oka. Czy ktoś tak miał? Mam ją gdzieś oddawać czy wystarczy jak mąż ją obejrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Używam na ten moment maszyny Łucznik /numer niewidoczny/. Z tyłu ma białą puszkę i tam jest bodajże elektryczny silniczek. Mój mąż twierdzi, że zwarcie możliwe byłoby np. w kontakcie z wodą. ??? Jeśli Twój mąż ma pojęcie o elektryce to może tam zajrzeć. Ale jeśli nie interesuje się takimi rzeczami to do fachowca. A w ogóle to szyłaś już po tym wydarzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyłam :) I... wszystko działa :) Mąż obejrzał i powiedział, że jak szyje to żeby szyć i się nie przejmować bo może się coś zatarło (maszynę uruchomiłam po raz pierwszy po kilkuletniej przerwie). Naoliwił co tam trzeba i szyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Fajnie, że praca wre! ;) Masz talent krawiecki? Co szyjesz na tę chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszyny szwalnicze: http://www.amatec.pl/ Firma zajmuje się dystrybucją oraz serwisowaniem przemysłowych maszyn do szycia i zdobienia tekstyliów, tj. drukarek DTG i hafciarek przemysłowych. W ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy maszyny od renomowanych producentów. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj w jakimś serwisie ale może być już nie do naprawy jak się spaliła. Jak cos to możesz oddać ją do specjalnej firmy www.elektrosmieci.warszawa.pl , która zajmuje się recyklingiem zużytych sprzęt elektronicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×