Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki wózek dla dziecka wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z mam może mi polecić jakiś niedrogi wózek dla dzieci rok po roku (noworodka i półtora rocznego dziecka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z biedronki za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózków graco nie polecam sama taki posiadam Graco Evo Slate spacerówka no i ogólnie jest ok ale strasznie ciężko sie go prowadzi po nierównościach różnych ciężko wjeżdża nawet na niskie krawężniki kilka razy miałam z tym problem:o Wizualnie Evo super i na prostej drodze super ale wystarcza jakies nierówności i wózek tyrkocze jak cholera. Szkoda bo na prawdę pokladalam w nim ogromne nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj niedrogich wózków to jak na lekarstwo... z jakiegos dyskontu to może i faktycznie można taniej dostać, ale żeby wózek był solidny i miał jakieś funkcjonalne bajery to bez szans. Wtedy już trzeba droższy. Ewentualnie jak jeszcze szukacie to do 17 kwietnia Chicco ma konkurs w którym można wygrać ich wózek - z serii Urban, to są już takie porządne. Można spróbować szczęścia na http://wozkispacerowe.com.pl/ - sa 4 pytania, trzeba odpowiedzieć no i miec nieco farta, bo pewnie sporo osób będzie chciało skorzystać z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronalina
Nie wiem co masz na myśli tani, a dokładnie jaka cena wiąże się z pojęciem tani? Bo są takie wózki za ok 5 tyś i są takie za 1,200 zł! Nie są one sobie równe, a tymi tańszymi to czasami nawet skręcić porządnie się nie da! Słyszałam, że te na http://www.ewozki.eu są świetne i poręczne. Warto przejrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc 1 (forum nie puscilo calego posta): Hauck Duett albo Freerider, Graco Trekko Duo, Euro Baby Freestyle Twins, X-adventure Twinco, Kees K2 Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc 2: Elcar Duet Scandinavien lub Mikado Duet (to prawie to samo), X-lander X-Twin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc 3: Jedo Fyn Duo, Baby Active Twinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc 4: Bebetto 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Nie rozumiem dlaczego nie puszczalo postow... Moze za duzo dziwnych nazw naraz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie zauwazylam, ze nikt poza mna nie przeczytal nic wiecej poza tytulem tematu. Nawet posta autorki nikt nie przeczytal. Nikt nie odpiwiedzial na temat. Jedna osoba wkleila spacerowke blizniacza mimo ze autorka wyraznie napisala o noworodku, a reszta pojedyncza wozki i reklamy sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas bedzie 3 lata roznicy takze maluszek bedzie mial wozeczek po starszej siostrze, mamy model Nano z Riko, nasza trzy latka woli teraz rowerek biegowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam wózek dla dziecka z www.coletto.pl. Moja koleżanka kupowała od nich wózek jak ja byłam w ciąży i jak do niej przychodziłam to nie mogłam się nadziwić jaki fajny wózek. Dla tego wybrałam ten wózek który jest zwrotny i lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 1.5 i mam wózek Anex Sport a za 6mies będzie córeczka i postanowiłam nie kupować wózka rok pp roku bo są duże i nie wygodne. Stwierdziłam że dokupię po prostu dostawkę do wózka . Anex ma dość długą rączkę do prowadzenia więc będzie wygodnie całej naszej trójce :) To najlepsze wyjście :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim bezpieczny i wytrzymały. U mnie jeszcze było kryterium lekkości. Reszta już jest mniej ważna. Przynajmniej dla mnie była. Nie zastanawiałam się już aż tak np. nad kolorem tym bardziej, że producenci tacy jak http://paradisebaby.pl/ oferują swoje produkty w różnych wersjach kolorystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym żeby był bezpieczny i wytrzymały i ja się kierowałam, lekki nie musi być dla mnie bo nigdzie go nie noszę ale fajnie że amelis łatwo się składa i bez problemu mieści w bagażniku, dla mnie bardzo ważna jest w nim podwójna amortyzacja, żadnym innym wózkiem nie pojedziesz po wybojach bez obudzenia maluszka, tym wózkiem śmiało możesz jeździć gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na https://www.sdkrak.pl . Też kombinowałam nad tanim wózkiem a tak naprawdę nie ma to sensu. Płacimy za jakość a PRZEDE WSZYSTKIM bezpieczeństwo naszego malucha. Zakupy pod powyższym adresem okazały się strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaMonte
Poszłabym w stronę czegoś sprawdzonego. My mieliśmy już dwa wózki, w tym jeden po kilku miesiącach po prostu padł - nie byliśmy w stanie go nawet naprawić. Drugi mamy do dziś - Adamex Vicco. Dobrze się sprawdza na co dzień, Maluch lubi w nim jeździć na spacery. Bardzo przyjemna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłabym na Twoim miejscu na polskiego producenta np. Adamex. Sama mam od nich wózek Monte i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze się go użytkuje, jest funkcjonalny i bardzo zwrotny. Jestem wysoka, ale jest wyprofilowany tak, że bardzo wygodnie mi się go prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wózki rok po roku wydawał mi się za duże a na dodatek mój starszy syn nie przepadł za wózkiem,między dziećmi jest różnica 19 miesięcy, więc postawiłam na wózek pojedynczy na anex sport bo jest dobrze amortyzowany i ma dużą gondolę a dodatkowo na dłuższe spacery dokupiłam dostawke lascala maxi z siedziskiem i jak synek zmęczy się bieganiem to zawsze może na chwilę odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam xlander z dostawką, różnica między dziećmi to 1,5r, nie widziałam sensu innego rozwiązania, u nas ta dostawka idealnie się sprawdza, ale chyba to też zależy od tego czy dziecko lubi się wybiegać na spacerze, mój syn i tak mało z niej korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina

kupiłam ostatnio baby design lupo i jestem mega zadowolona, dodatkowo dokupiłam fotelik i wszystko się uzupełnia. szukałam czegoś w rozsądnej cenie i solidnego więc pani w sklepie tosia zaproponowała mi właśnie ten model. Myślę, że warto szukać czegoś pod siebie, a nie co wygodne dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja zdecydowałam się na anex m/type i jestem z niego zadowolona. Wózek jest wygodny, łatwy w obsłudze a przy tym solidny i poręczny. Wszędzie bez problemu się z nim dostanę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona123

my prowadzamy sie w anex m type. przyjemnie sie prowadzi, szybko sklada i co najwazniejsze jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×