Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudzia888

zsunięta prezerwatywa

Polecane posty

Witam! Otóż, kochałam się z chłopakiem podczas dni płodnych, gdy chcieliśmy zmienić pozycję i on wyszedł ze mnie zobaczyliśmy że na członku nie ma prezerwatywy, była we mnie, wydaje nam się że około pół centymetra w pochwie (nie wystawała przed wargami sromowymi.)natychmiast ją wyjęliśmy.. Chłopak nie doszedł a po wyjęciu prezerwatywy sprawdziliśmy ją i zobaczyliśmy że była pusta. Dodam jeszcze że był to nasz drugi raz podczas tego dnia ale w pierwszym nie było żadnych "problemów" i po wszystkim chłopak poszedł do łazienki w celu umycia penisa oraz zrobił siusiu. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle się wyraziłam, od umycia penisa minęło jakieś 15 minut oraz chłopak sam w łazience wytarł penisa więc na pewno był suchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj chlopak chyba za duzego nie ma skoro gumka sie z suwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąże tak łatwo sie nie zachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie taką wpadkę zalizyłem i po 9 miesiącach ach urodził się mój syn. Ale nie ma się czym martwic. Dostaniesz zasiłek na dzìecko 50zł na miesiąc i becikowe (może nawet na wózek starczy? ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieję, ponieważ nie chciałabym mieć jeszcze teraz dziecka.. bardzo się boję, do miesiączki mam jeszcze prawie dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż to pewnie przez to że był krótki odstęp i może nie miał pełnej erekcji i prezerwatywa po prostu była za duża ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe aczkolwiek teraz nie myślę dlaczego prezerwatywa się zsunęła tylko o tym żeby to nie przyniosło ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panikujesz jakbys miala 16lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan oby było tak jak mówisz. bardzo się stresuje a w pochwie pojawił się mleczno biały śluz, stosunek który opisywałam odbył się 5 dni temu i od tamtej pory nic czy ten śluz może być czegoś objawem czy wariuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zrób test.Ja zaszlam podczas stosubku przerywabego w czasie dni plodnch...myślałam że sszanse są prawie zerowe a tu szok:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×