Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Załamana:(

Polecane posty

Gość gość

Nie mam siły już tu być. Mam dosyć swojego życia. Czuje się jakbym przegrała swoje życie , nie mam nic. Mam ochotę rzucić to wszystko . Wziąć jedną torbę i ruszyć prze siebie, zacząć gdzieś nowe życie. Czy kiedyś ktoś zrobił tak z Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodz ppojedziemy do afryki i bedziemy zyc w buszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bez jedzonka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało? Masz depresję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-masz doła -nie, kanion ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co się ze mną dzieje. Nie jestem bezrobotna , pracuje 10 lat w jednej firmie ale duszę się tam już, nic mnie nie cieszy:( Mam już tego dosyć, naprawdę. Mam ochotę zostawić to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to nie wszystko, zawsze warto poszukać innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze co wieczór muszę coś wypić wino , piwo aby poczuć się lepiej . To trwa już od ponad miesiąca . Wiem co to znaczy i boje się ze wpadnę w nałóg i do tego palę coraz więcej. Czasem potrafię się jeszcze spiąc i mam jakieś 1 lub 2 powiedzmy lepsze. Czuje ze ja tutaj się męczę. Chcę wyjechać tylko to jest takie zamknięte koło bo nie wierzę w swojej siły i boję się to zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie ja też tak miałam to jest przejściowe .przyjdzie wiosna to Ci przejdzie, naprawdę uwierz mi na słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chłopa masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem byłym alkoholikiem. Obecnie abstynent. Alkohol będzie pogłębiał Twój nastrój na coraz gorszy.Kwestia czasu. Skończ z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo! Tylko ze u mnie dochodzi wodka. Kupuje czysta i robie drineczki. Jestem tak zdolowana, wyprana z zycia ze nie sposob to opisac. I tak myslalam zeby znikbac, wyslac tylko kartke rodzinie zeby mnie nie szukali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślycie, że będzie rejkarnacja ? Niestety - byt jest jeden. Zatem szansę masz tylko jedną, bo życie nie jest po śmierci powtarzalne. dlatego o życie zawsze się walczy. Alkohol to trucizna, pozbawa Cię części przedniej kory mózgowej a zatem uczuciowej itd. Sieje spustoszenie i co raz bardziej dobija. Polecam terapie dwu miesięczną otwarta na poczatek i zacząć od swojego wnętrzna, terapia jest bardzo ciężka. Wypisuja L4. terpie konczy 20%. Alkoholi- xle powiedziane. ososba uzalezniona (chora) nie powinna sie wiąząc przez okres do dwóch lat po terapii . Życzę szczęścia. Jestem samotny ale cieszę sie każdym dniem, nawet pracy nie mam , cieszę się, że wstaję , wypije kawę, zapalę fajke - jak mam. Ciesze się że przeżyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje nazir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×