Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pracodawca ma obowiązek szanować czas swojego pracownika?

Polecane posty

Gość gość

Taki może pokrętny temat. W każdym razie zastanawiam się, ponieważ 10 mies. przepracowałam w firmie, która miała moją pracę za nic. Oczywiście, powiedzieli mi na koniec że nie, ale ich czyny w okresie kiedy pracowałam świadczyły same za siebie. Przyjęto mnie ze słowami że na stałe, że będzie co robić... W rzeczywistości żyłam w zawieszeniu, zasadniczo w fajnej rozwojowej firmie w której miałam bezpośrednio współpracować z zarządem, jednak... bez żadnego zaangażowania tego zarządu. Bywały dni, że dosłownie coś mi się robiło z braku zajęć - przy czym, kiedy to już wykonywałam starałam się najlepiej jak to możliwe a jednak to była ruletka czy ktoś zauważy, podejmie temat... Nie dostałam jasnego zakresu zadań, zero poważnego podejścia... Na które liczyłam i dopominałam się... Parę rozmów i długie olewanie, a potem znowu... Czy mam to potraktować jako brak szacunku do mnie, czy może wyrzucanie przez firmę pieniędzy na moje stanowisko? Które i tak było dofinansowane. Myślałam, że chociaż na tej podstawie mogę uznać, że słowa rekruterki o "stałości" zatrudnienia były prawdziwe. Czuję się zdruzgotana, wykorzystana... Czy prawo w żaden sposób nie chroni pracownika przed tak obojętnym traktowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluzbowy czy prywatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za firma? reklamowa :P, :P, :P ostatnio reklamuja kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×