Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysokie czy niskie w łóżku?

Polecane posty

Gość gość
kurd**el

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzsze. ciesz sie, ze masz 165 bo te ponizej 160 wygladaja smiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc2 chyba zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
w jakim sensie interesuje? Lubisz wysokich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam. Zwłaszcza w łóżku takie różnice wzrostowe są ogromną zaletą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat i takie dylematy :-D :-D :-D Przy głupocie autorki wzrost chyba nie ma znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male sa dla pedofili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat i takie dylematy smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Przy głupocie autorki wzrost chyba nie ma znaczenia . popieram, wyjątkowy pustak z niej, weź no panna up... sobie 5 cm z nóg to zostaniesz demonem seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam. Zwłaszcza w łóżku takie różnice wzrostowe są ogromną zaletą oczko.gif bzdury, z niczym się zgrać nie można, miałam kiedyś chłopaka prawie 2 metry , masakra, ani pocałować się normalnie, ani zgrać w większości pozycji, wielkie to było, nieporęczne. Nigdy więcej takich różnic. Najlepiej jak facet max 15- 20 cm wyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są żadne dylematy... Po prostu jestem zainteresowaną opinią innych, co w tym złego? Rozumiem, że waszym zdaniem można rozmawiać tylko o ekonomii, polityce, religii i gospodarce. Nie można pogadać na luzie o innych sprawa, bo od razu wyzywacie od pustaków. Bardzo mądrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Gust jest jak doopa. Kazdy ma wlasna. Ale czy autorka jest glupia bo woli wyzszych? Jakos mnie to nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby uwielbiac takie roznice wzrostu trzeba to przezyc na poczatek :D do lekcji licealistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy autorka jest glupia bo woli wyzszych? Jakos mnie to nie przekonuje. autorka jest głupia bo zadaj***ardzo głupie pytania. I to bardzo źle o niej świadczy. Do łożka to się bierze kogoś kto nam się podoba tak, że w majtkach jest kisiel, a nie mierzy się centymetrem czy ma 180, czy 179, czy 181 wzrostu. Bo to akurat niewiele się na seks przekłada. Jakby jeszcze f... mierzyła to rozumiem, żę czuje różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby uwielbiac takie roznice wzrostu trzeba to przezyc na poczatek smiech.gif do lekcji licealistko przeżyłam, mam 42 lata i nawet podwójne studia za sobą. I mi taka różnica wzrostu nie odpowiadała. I co mi zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
eee wyluzuj. Po cholere sie spinasz? Bierzesz pytanie chyba zbyt serio. Kazdy ma swoje preferencje, ale zeby od razu byc glupim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I nawet podwójne studia..." :-D :-D :-D :-D :-D :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej małe takie jak ja 156 ą la pedofili ????? ;/ jestem sexi, w szpilkach zawsze itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uważacie moje pytanie za głupie to nie odpowiadajcie na nie, bo chyba nie ma sensu, prawda? A to, że masz "podwójne" studia nie świadczy o Twojej inteligencji. Świadczy raczej o tym, że miałeś mnóstwo czasu by uczyć się regułek na pamięć. A Twoja mądrość jest tylko pozorna. Dla mnie inteligentny czlowiek to taki, który mimo, że nie ma studiów, matury to i tak znajdzie sposób by radzić sobie w życiu i zarabiać grube pieniądze. Inteligencje oceniam poprzez doświadczenie, poglądy i wlasnie ZARADNOŚĆ ŻYCIOWĄ. A wy twierdzicie, że jestem głupia na podstawie jednego pytania, które zadałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
wracajac do meritum, jest wiele pozycji i mozliwosci namietnego sexu z nizsza laseczka. Ale fakt, dominowac takiej to bym nie pozwolil. Sam bym wzial w obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tylko 1.56 wzrostu członek 16/14 i moim marzeniem jest spróbować się z taką panią około 1.90 wzrostu. Ciekawe czy bym dal jej radę he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli facet jest wysoki jak ja 190 to meczy sie z takim malym 160cm kurczakiem w sytuacji kiedy chce ja np pod scianka wydoopczyc od tyly trzrba sie pochylic i uda pozniej lupia na maksa zamiast sie skoncentrowac na samej rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założycielki tematu, nie jesteś niska. Miałem kiedyś kobietę 156 cm, ja mam 184 cm... i to był dramat w łóżku. Szczególnie od tyłu. Masakra. Nie wychodziło. Za krótkie nogi partnerki powodowały, że ciągle penis wypadał i kąt natarcia był mało komfortowy. Nie polecam dużych różnic wzrostu między partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są takie, które często, chętnie i szeroko nogi rozkładają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Wszystko zależy od wzrostu i rozmiaru przyrodzenia. Mam 189 cm i dość dużego członka i seks z kobietą około 165 cm jest dla mnie komfortowy jeżeli chodzi o wzrost ale już stosunek dla kobiety jest bolesny przy "włożeniu całego członka".  Dlatego idealna partnerka seksualna  dla mnie to 180cm minimum ze względu na długość pochwy. Teoretycznie przy seksie z niższymi kobietami czuć że tam jest dużo ciaśniej lecz nie jest to regułą. Ale wracając do wzrostu a seksu to myślę że tolerancja do 20 cm różnicy przy wzroście  jest jak najbardziej dopuszczalna i  nie wiele zmienia. Bardziej chodzi o wielkość członka bo jest to naprawdę problem przy dopasowaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×