Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rzuc fajki kup dziecku kubusia i jogurt

Polecane posty

Gość gość

eh! jedna pensja-2 osoby dorosle palące pakę na dupę. czyli dwie paczki dziennie ruskie z przemytu. 15 zl na fajki.czyli 450zl na miesiac. jedna pensja i dwoje dzieci. jedno niemowle a drugie takie tam 5 lat. szkoda co?nie lepiej kupic dziecku soczek/jogurt? umiecie mowic, ze was nie stac bo nie macie na to kasy? a tak napisalam. mala ta pensja.to kolega meza z pracy. ja nie pale od wczoraj e papierosa.wpierw przeszlam na e bo chcialam rzucic. na to wyglada ze to koniec. za to serwuje sobie codziennie prezenty po 10-20zl.jak patrze na balsam,perfume(avonik np pur blanca za 20zl) czy nowa bluzke sory z rynku nawet tania to mi mija chec na szluga. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten kubuś i jogurt to taki sam syf jak te twoje fajki. A szczerze? Patologia z Was, twój język wypowiedzi i w ogóle-żenada!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale składnia... nawet nie da się tego paplania zrozumieć. rzuć fajki, kup słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfume? :D :D :D Perfume dla mamełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna patologia kubus i jogurt. kup dziecku cos slodkiego a nie biedo krajowa rodzinne przepalacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuc prace kup se piwo i sluzbe :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup dziecku młotek żeby se strzeliło w łeb z taką matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belkot,ale popieram.Jak widze palące baby to aż mnie odrzuca,smród od nich na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetlumacze ten belkot na polski. polska rodzina zyje u tesciow za 1300zl, nie placi oplat ale wydaje 500zl na papieroski. oboje palą co godzine na balkonie, a dzieci mają rok i piec lat. mam pytanko jak czujecie sie idioci nie kupujac dziecku jogurtu albo kubusia w biedronce bo musicie zapalic. ps.a tak poza tym to mozna palic i 3 na dobę, kwestia treningu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trudno nie zgodzić się z autorką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie p********e,że kubuś i jogurt to syf kretynki, jedyne co jest w nich złego to cukier,wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laryngolog od oczu
Zamiast w tę chemię, mogłaś w słownik zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja palę i kupuje wszystko dzieciom. Stać mnie i nie muszę odmawiać ani jednego ani drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfume :D jak juz cos to perfumy. a to z avoniku to jakas tania woda toaletowa .haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×