Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy od zakochania w kmiś innym nie chce się seksu z własnym partnerem ?

Polecane posty

Gość gość

głupio to zabrzmiało pewnie. Od jakiegoś czasu jestem jednostronnie zakochana w pewnej osobie, która mnie olewa (nie będziemy razem). Ja próbuję zapomnieć, ale słabo mi to wychodzi. Od jakiegoś czasu mam też mniejszą ochotę na seks z moim obecnym partnerem, nawet nie chce mi się samej zabawiać, a kiedyś robiłam to częściej np. kilka razy w tygodniu lub przynajmniej raz na tydzień. Nie uprawialiśmy seksu już chyba 3 tygodnie, on akurat ma dużo roboty , więc też jest chyba zmęczony, a ja nurzam się w swoim nieszczęśliwym zauroczeniu. Czy to normalne, że przez zauroczenie w innej osobie przechodzi ochota na seks z obecnym partnerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe. A w kim się zakochałaś i dlaczego nie będziecie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zwykłe /k/u/r/w/i/s/k/o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Po za tym zakochanie mija Liczy sie temperament i podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,ja tak mam już 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat. ,ale dlatego że mój partner mnie brzydzi i mi groził śmiercią bo ma kochankę i jestem niewygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne ale musisz wiedziec jak ten problem rozwiazac 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie brzmi to głupio, mam podobnie, cały czas myślę o Niej i to się odbija również na seksie w naszym związku, czasem mam wrażenie że gdybym zdradził lub choć spróbował to byłoby lepiej, dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.49 ile masz lat,przynajmniej tak w przybliżeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytanie to żart? chyba nie sądzisz że po takim tekście podam jakiekolwiek szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też w ciągi tych 5 lat nigdy nie zdradziłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jaki wrazliwy , tak spytałam z ciekawości.Interesuje mnie w jakim wieku faceci przestają latać za czym popadnie. Masz swoją kiebietę i nudzi Cię seks z nią to chyba dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce sie wciąz seksu z partnerem . To nie tak,A z resztą nawet jak zaurocze sie w jakimś innym no to i tak chodzimy z moim do łózka bo wiadomo że jestesmy i bedziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim nie sypiam bo stale myślę o kimś ..już nawet pomijając to ze mój mnie brzydzi ..bo lata na boki ,zawsze tak było miarka sie przebrała jak go lafirynda zaczeła namawiać żeby coś mi zrobił.Kocham kogoś z kim nigdy nie byłam i być nie mogę..on nawet nie wie o moim uczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce się seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On46
Ja mam podobnie.Zakochałem się w innej mężatce przed 40ką.Ja mam 46,moja żona tyle ile tamta.Ale powoli zaczyna być mi obca...Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak a czasem nadal kochamy się z mężem żeby się nie wydało ze myślimy o innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham się z mężem ale widzę tamtego jego twarz i nie potrafię o nim zapomnieć! żyję jak w dwu światach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×