Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek powystawowy jako nowy.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chciałabym poradzić się w sprawie kupna wózka. Mianowicie dwa miesiące temu zamówiłam wózek dziecięcy w sklepie i wpłaciłam zaliczkę. Podczas odbioru okazało się, że sprzedawca oferuje mi wózek z wystawy, gdyż jest taki sam jaki zamówiłam.Ja specjalnie zamówiłam wózek wcześniej żeby był nowy i nie interesuje mnie towar powystawowy. Wózek który oferował mi sprzedawca ma rysę na gondoli. Oczywiście miałabym za niego zapłacić "normalna " cenę bez żadnej zniżki. Bo jak stwierdził sprzedawca"przecież nikt go nie używał". A to ze stał nie wiadomo ile i ludzie go dotykali i sprawdzali na różne sposoby go nie interesowało. Na razie wózka nie wzięłam, gdyż chcę kupić nowy towar i takiego tez oczekuję. Proszę o poradę co mogę zrobić w takiej sytuacji? Zaliczka została wpłacona przy zamawianiu. Jestem już pod koniec ciąży i potrzebuję wózka a przede wszystkim fotelika samochodowego który jest w zestawie i nie mam już czasu żeby prowadzić wojnę ze sprzedawcą. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli sprzedawca nie oferujeżki na wózek wystawowy, to bezwzględnie żądaj nowego, ewentualnie skontaktuj się bezpośrednio z producentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat co byście zrobili na moim miejscu. Czy mam jakieś prawa żądając nowego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×