Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Szanujcie tylko ludzi wykonujących uczciwe, użyteczne prace

Polecane posty

Jak rolnicy, pracownicy produkcji, inżynierowie, lekarze, naukowcy. Szanujcie ich, bo to oni są solą tej ziemi!!! Bez szacunku, dla lewicowych polityków, prawników (poza nielicznymi filantropijnymi wyjątkami), psychologów, służb porządkowych nadużywających kompetencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niewykwalifikowani
pracownicy fizyczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek Kaczyński zaklął siarczyście: - Do kroćset! Przecież ja całe życie wykonuję pracę nieużyteczną, jestem zawodowym politykiem, wytwarzam tylko bzdury w mowie i piśmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekwalifikowanych robotników fizycznych też szanujcie, o ile robią coś, co jest naprawdę potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Pultuska
wiec ja robie balagan, zeby sprzataczki mialy prace :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątaczki zawsze będą miały prace, aż ich branża zostanie zrobotyzowana. Ogólnie stopniowo spada popyt na ludzką pracę fizyczną, od kiedy wprowadzono maszynę parową, czyli od XVIII wieku . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to se osrane gacie wyczysc maszyna parowa mlotku btw - ma ktos pozyczyc szpilki bo menthosow w szkolnym sklepiku nie sprzedaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiecuje buziaka od mojej ulubionej dziewuszki...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza komorników. Jako, że nie tylko są organem sądowniczym, ale prowadzą aktywną działalność antyludzką... Instytucja sądów świeckich jest zła i w całości powinna zostać zlikwidowana. Wiem, że jakiś organ wykonawczy jest potrzebny, ale komornicy najczęściej przeginają pałę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu. W szkole ujebałem semestr, przez siedzenie tutaj. Jeszcze kasę trzeba zarobić, do roboty pójść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sąd? Z neta? Nie wiem. Ja bym raczej nie poszedł jeśli bym miał lepszy dzień, bo obawiałbym kary Bożej, a poza bałbym się, że przestanę w ten sposób zasługiwać na PK. Ale Ty masz inny światopogląd, PK też Ciebie nie dotyczy, więc rób jak uważasz... Gdybym miał gorszy dzień, tzn. byłbym w****iony na siebie, na kogoś, na życie, to pewnie bym poszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z neta, raz się spotkaliśmy w pubie. No zobaczymy, też jednak te przekonania we mnie są konserwatywne. Z drugiej strony pewnie by było fajnie spotykać się z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Na twoim miejscu może bym skorzystał, bo to chyba najlepsze, co mogło Ci się przydarzyć w tej sytuacji... Jak nie musisz jej nadskakiwać, nie każe ci się sponsorować, to jest to duży plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×