Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarlenaG

Wieczór panieński

Polecane posty

Gość MarlenaG

Na wieczorze panieńskim moja kumpela zrobiła coś co ja uznaję za zdradę. Ona ma wyjść za mojego brata i nie wiem czy mam mu powiedzieć czy przemilczeć sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaG
No bo był striptizer i ona kilka wzięła do ust jego członka i dotykała go dłońmi. Nie wiem czy dobrze zrobię mówiąc o tym bratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż z doświadczeniem
zwyczajna d******* tak się kończy zapraszanie striptizerów czy striptizerek na panieńskie/kawalerskie rozumiem, sam striptiz ale nawet jak się bawiła obcym k*****m w "przeddzień" slubu to zwykła szmata i nie będzie się oglądać jak się w okolicy znajdzie dobry *****cz żeby pójść z nim na całego jak już będzie mężatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowilabym, jesli on wiedzial ze ona jest na imprezie ze striptizerem. Mimo, ze uwazam cos takiego za obrzydliwosc, nie uznalabym tego za zdrade, co do takich rzeczy wolalabym pozwolic im ustalic granice i zasady bez pomocy osob trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy gdyby prostytutka zrobila twojemu facetowi loda na kawalerskim czy tez bys byla zdania,ze to nie jest zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie robienie loda obcemu facetowi to nie zdrada? taka co robi to przed slubem bedzie zawsze szmata alkohol i wieczor panienski to zadne wytlumaczenie jak sie kogos kocha to sie takich rzeczy nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaG
Mój brat na pewno się wkurzy i może z nią zerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co cie to ? ona mogla myslec jak brala obcemu facetowi powiedz mu musisz mu powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dotkniecie czloka na chwile to nie robienie loda, i wiedzac, ze kobieta ma frajde ze striptizera juz nie robi mi wiekszej roznicy, czym go dotknela. Moim zdaniem jesli to jedyna zdrada, o jaka ja podejrzewasz, to nie jest to szczegolnie wazne, zwlaszcza, ze takie syutacje sie po prostu nie zdarzaja po slubie. Nie zakladam tez, ze wszyscy ludzie maja takie samo podejscie odnosnie zdrad w zwiazkach, ale nie spodziewam sie w zasadzie takiej oryginalnosci na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż z doświadczeniem
Dev666 ma rację! Ja rozumiem, żeby ktoś ją przyłapał jak całowała się z byłym chłopakiem a do niczego nie doszło. Można by domniemywać jakieś tam blablabla historie filmowe. Ale zzrobienie loda obcemu zupełnie ch.jowi???? Ot tak? sorki, szmata i ściera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira powiedz bratu d***** zawsze beda d******* ona bedzie go zdradzac a ty bedziesz sie czula winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż z doświadczeniem
gośc z 13:23 - weź mi pokaż porządną kobietę, kóra tak zrobi? Nie ma oporów i ktoś inny, gdzie indziej wystawi ku.asa i ona go zaraz go złapie i wyliże! DZIWKA i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz to widze jak facet na panienskim lize cipke innej kobiecie albo on robi mu loda i partnerka nie ma mu tego za zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ona nie tylkoe go dotknela a jeszcze wziela do ust czyli robila loda zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pokaze, bo nie chadzam na takie wieczory i nie mam doswiadczenia. Ale zakladac, ze facet zeni sie z najwieksza k**wa w miescie i ne ma pojecia o tym i trzeba go uswiadamiac jest smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaG
Zebrać się nie mogę. Patowa sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×