Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

31 tc ogromny bol piersi.

Polecane posty

Gość gość

witajcie od kilku dni bardzi mnie bola piersi sa gorace i juz nie wiem co z nimi robic kilka dni temu zauwazylam ze po nacisnieciu keci mi mleko badz jak sobie przygniote no ake dzis to bol nie do zniesienia ,.macie jakies sposoby na to proszze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glownie mnie boli od zewnatrznej strony cala strona takjakby pod pacha i pod piersia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno masz problem z prolaktyną. To przez nią następuje produkcja mleka (siary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale o co z tym chodzi? Co mam zrobic bola mnie bardzo i sa gorace sprawdzalam temp jaka mam to mam 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś okłady Ci pomogą? nie miałam czegoś takiego w tym okresie ciąży, ale skoro leciało Ci mleko więc może masz go tam w nadmiarze? sprobuj wycisnąć lub laktatorem odciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde babcia mi kapuste doradzila zeby wsadzic ale martwie sie ze za wczesnie triche leci a jak z tym laktatorem? Nie zaniknie mi pokarm jak mam 2 mies do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy jej doradzacie?! Oszalalyscie!? Dziewcxyno nic nie wyciskaj z piersi! Zadnym laktatorem. Wyciek mleka/siary w ciazy jest zupelnie normqlny. Bol piersi niestety tez :) Organizm przygotowuje sie do karmienia. Mozesz stosowac wkladki laktacyjne jesli jest tego duzo i Ci przeszkadza,ale absolutnie nie pobudzaj wyciskaniem ani odciaganiem laktatorem,bo mozesz sprowokowac przedwczesny porod. Draznienie sutkow w ciazy pobudza macice do skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Żaden laktator, bo się porod zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w tym problem ze bolec to mnie pobolewaly od poczatku ciazy a teraz to one mnie rwa normalnie parza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj ginekologa co moglobynCi pomoc. Moze wlasnie te oklady :)Natomiast w zadnym wypadku nie wyciskaj mleka z piersi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no okej wizyte mam 10 dopiero ale chyba pojade wczesniej no bo kurde nie dam rady chyba wybuchna mi te cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×