Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co uznajecie za niezawodne cechy niskiej inteligencji?

Polecane posty

Czy są jakieś cechy, po których jesteście w stanie ocenić jakąś osobę jako mało inteligentną? Ja za takie uważam: -wiare w znaki zodiaku, horoskopy, wróżki i inne zabobony. -interesowanie się życiem celebrytów, gwiazd -interesowanie się tylko związkami, miłością i ploteczkami -brak przynajmniej podstawowej wiedzy na temat tego, co sie dzieje na świecie -brak poglądów lub posiadanie nieprzemyślanych i niespójnych poglądów -brak ciekawości świata, pędu do wiedzy -bezrefleksyjne robienie tego, co karzą inni, zbyt duże poleganie na autorytetach -brak umiejętności podstawowego liczenia(używanie kalkulatora do prostych obliczeń) i czytania ze zrozumieniem -brak zrozumienia ironii lub metafor w tekście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, przyda się. Jeszcze brak jakichkolwiek talentów i przeczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ograniczenie swego muzycznego gustu do jednego tylko gatunku . metal chyba wiesz wywodzi się z muzyki poważnej oraz tańców renesansowych. ale Ty pewnie nie wiesz co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam cie za inteligetna . Ale zawodowum muzykiam niezostaniesz. Pszykro mi bo wydaje mi sie ze fajna jestes ale mloda i gupia:-) ech ty kasko jedna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ograniczenie swego muzycznego gustu do jednego tylko gatunku " nie widze związku z niską inteligencją. To tak jakby powiedzieć, że osoba która ogranicza swój gust dotyczący zup tylko do pomidorówki jest mało inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruboskorne ruchy, głupie, brak wyobraźni. Np. ktoś sobie zwali konia i nie posprzata po sobie, albo mlaszcze przy jedzeniu, albo pierdzi bez wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchanie metalu i ubieranie się jak debil-brudas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×