Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

sucha skóra twarzy

Polecane posty

Gość gość

proszę o radę Man strasznie suchą skórę na twarzy pracuje w warunkach na hali gdzie panuje ciepło i sucho, jaki krem polecacie proszę o rady.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece farmaceuta dobierze krem do twojej cery nie ma co kupować na własną rękę to jest twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremów jest faktycznie bardzo dużo i czasem trudno wybrac. Ja też mam bardzo suchą skórą na twarzy i ostatnio kupiłam dziecku krem do twarzy Latopic, sprawdza się idealnie równiez dla mnie. Bardzo głęboko nawilża, delikatnie natłuszcza ale nie pozostawia tłustej mazi i regeneruje naskórek. Kupiłam go w aptece ale cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUURWOPIC, spamerska dxiwko! Rzygać się już chce od twojej debilnej reklamy! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oeparol kondycjonujaco-nawilzajacy z apteki niejest drogi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łykaj kapsułki z tranem lub olejem z wiesiołka pij dużo wody na noc możesz smarować twarz jakimś naturalnym olejkiem np. awokado, z pestek moreli lub migdałowym 1-2 krople na twarz wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam krem może nie wystarczyć. Czasem potrzebne jest głębokie nawilżenie skóry w salonie kosmetycznym. Miałam niedawno robiony zabieg nawilżający z kwasem hialuronowym 3D. Miałam oczyszczoną skórę pilingiem z ultradźwiękami i kwasem, potem specjalne serum wprowadzane ciepłą głowicą, masaż nawilżający i na koniec maska algowa z kwasem hialuronowym. Mam teraz zupełnie inną twarz. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu na os. Tysiąclecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o własnie tran napewno sie przyda :) ale czy olejek solo na twarz przypadkiem wbrew pozorom nie wysusza.. bo spotkalam sie z takimi opiniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleka
olej z wiesiołka od wewnątrz, inne oleje na zewnątrz -na pewno nie wysuszają skóry :) problem jest tylko wtedy, kiedy nakładasz makijaż, na naturalne oleje bym tego nie radziła, bo efekt może być mało ciekawy, wtedy lepiej zainwestować w jakieś dobre dermokosmetyki na dzień - sucha skóra je lubi, bo nie uczulają ani nie wywołują dodatkowych podrażnień. spróbuj tutaj http://www.dermokosmetyki24.pl/10-sucha-skora coś dla siebie wybrać, doradź się jeszcze dermatologa i pij dużo płynów (niekoniecznie samej wody, lepiej soków niesłodzonych, mniej herbat i kaw), a powinno być lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz wydawać kosmicznych sum na kremy, zwłaszcza, że nikt tutaj nie da Ci pewnej informacji o tym dlaczego tak jest. Najlepiej, żeby zobaczyła to kosmetyczka, po co ryzykować. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić http://stayyoung.pl/ - na pewno zajmą się Tobą w najlepszy możliwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup peeling z Ziaji liscie oliwki i odzywke nano base do suchej skory, mi pomaga a mam bardzo sucha cere. obecnie uzywam ten peeling jest super i smaruje na noc twarz kremem dove naprawde pomaga chociaz sie nie spodziewalam tego po tym kremie i cera jak pupka niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast kombinować z krememi lepiej wybierz się do dobrego salonu kosmetycznego na zabieg nawilżający np.Thalgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwuuuuz
Ja stosuję kremy biodermic, seria oliwkowa. Bardzo dobrze się sprawdzają. Po miesiącu stosowania już widać bardzo dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekam aż będzie w promocji , czasem chyba ten sklep trena.pl ma jakieś okazyjne ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonoforeza z serum z kwasem hialuronowym zci pomoże, to w gabinecie kosmetycznym. W domu używam kremy z aminokwasami. Poszukaj w swojej okolicy salon, ktory ma w ofercie komputerowa badanie skóry, wtedy sprawdzą dokładnie poziom nawilżenia przed i po zabiegu. Najlepsze salony znajdziesz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka987
A próbowałyście Panie - serum nawadniającego Hydrain3 ? Moim zdaniem doskonale się sprawdza przy problemach ze skórą nie tylko twarzy, ale również szyi i dekoldu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest dobrać odpowiedni krem do skory suchej, ja próbowałam bardzo wielu i przynosily efekty przez kilka dni a pozniej znowu to samo. Znajoma polecila mi gabinet www.spaszczecin.com , bo tam robia profesjonalne badania które stwierdzaja jaki masz rodzaj skory , po czym proponują ciekawe zabiegi , albo polecaja cos odpowiedniego do Twojej skory. Ja osobiście pozbylam się problemu z suchością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraeee
Koniecznie będzie trzeba odwiedzić salon kosmetyczny i zastosować profesjonalne kremy. :) Mogę polecić Ci wyszukiwarkę www.estibook.pl. Znajdziesz jakiś salon dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając bardzo suchą skórę warto czasem wybrać się na profesjonalny zabieg nawilżający, w którym składniki wnikną głęboko w powierzchnię skóry. Ja chodzę na taki zabieg do dr Szczepańskiej w Mielcu, ale z tego co wiem przyjmuje też w Warszawie. U mnie działa to świetnie więc polecam wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa

Już od dawna stosuje krem do twarzy Efektima z olejem  konopnym.  Jest stworzony by przywrócić skórze prawidłowe nawilżenie.
Idealny do pielęgnacji cery pozbawionej elastyczności. Najlepszy 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krem z olejem konopnym efektima to totalny sztos i godny polecenia. Stosuję go od kilku lat.. moja skóra była sucha, popękana.. DZIŚ jest nawilżona, odżywiona i jędrna 🙂 polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też własnie zamówiłam krem konopny to twarzy w dobrej cenie na stronie Hempley, jakby ktoś potrzebował, podobno jest dobry na problemy z suchą skóra warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie uratowal krem z kurkuma i drzewem sandalowym jak mialam taka mega sucha skore, jest dodatkowo bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo poprawił wygląd skóry twarzy odżywczy krem z olejem z jagód acai .Dogłębnie nawilża, odzywia skóre, polecany także po odchudzaniu jak skóra staje się zwiotczała, na prawde widać poprawe wyglądu skóry jak się go używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×