Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

32 tc biegunka

Polecane posty

Gość gość

hej od 3 dni mam biegunke..i dziwnie bulgocze mi w kroczu oraz bola mnie piersi .moglybuscie doradzic czym to moze byc spowodowane i czy biegunka grozna jest dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest groźna, ale musisz uzupełniać elektrolity, pij dużo wody. Biegunka jest normalna pod koniec ciąży, jelita muszą się oczyścić aby dziecko mogło się obniżyć w kanał rodny, powinno to niby nastąpić ok 2tyg przed porodem, ale dziś to mało co jest tak jak w książkach... myślę, że nie powinnaś się niepokoić. Jeśli jednak wciąż masz wątpliwości zadzwoń do swojego gin i powiedz mu co cię niepokoi, zanim ryknie tu w komentarzach stado "bab" co zaczną najeżdżać na twój temat i inne komentarze, bo tu teraz taka moda zapanowała na powszechną krytykę dla samej krytyki :) pzdr i życzę zdrowia (też jestem w 32tc :) - ja dla odmiany mam zaparcia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle koleżanko ze nie powinnaś tego bagatelizować i powinnaś teraz wsiąść w samochód lub z mężem lub jakakolwiek osoba towarzysząca jechać. Wychodzę za założenia ze czasem lepiej sie martwić i nie bagatelizować bo potem jak coś sie stanie to wielkie żale płacze ciąża to stan poświecenia sie dbasz o drugiego człowieka i o siebie. Ja 5,5 miesiąca temu urodziłam synka i każda jakakolwiek dolegliwość kosztowałem z lekarzem chyba przez cała ciąże przyjeżdżałam 35 razy do szpitala ale wiedziałam ze wszystko jest pod kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błędy. Według mnie powinnaś albo iść rano do lekarza prowadzącego lub jechać teraz do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co powie'? Ze ma sranie nic jej nie poradza na to idz do swojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka ja ogolnie tez cala ciaze mialam zaparcia problemy z wyproznianiem na max az czopkia raz w tyg bralam a teraz biegunka ? Czy ja moge niebawem urodzic czasem mam takie ciagniecia w dole brzucha ale to chyba dzidzia uciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisze aktorka ze ma Klocia z takim czymś nie wolno czekać i kłuciu towarzyszy biegunka. Biegunka jest czegoś objawiem może za bardzo jestem przewrażliwiona ale ja bym skontrolowała to napewno to nie zaszkodzi a jeśli coś sie dzieje pomoże zrobią usg może nawet kto sprawdza czy dobrze musza nawet jeśli by nie chcieli musza kobiety w ciąży maja swoje przywileje rownież w szpitalu. Może zaczyna sie robić rozwarcie może musza to zachamowac ja leżałam w szpitalu i widziałam już wiele rzeczy u kobiet w ciąży dlatego lepiej uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci mowię aktorko jedz do szpitala wiem ze biegunka towarzyszy przed prodem może twoje dziecko chce sie wcześniej urodzic poświeć sie i jedz. Napisz co i jak jak już to sprawdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam rowniez potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×