Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorian272

Jaki macie kontakt z teściami po rozwodzie?

Polecane posty

Moja teściowa jest bardzo sympatyczna i trzyma moją stronę, mówiła mi nie po co ślub tak też można żyć ale moja sie uparła, Teściowa powiedziała że mam ją podać na świadka powie jak było, dzwoni do mnie pyta jak się czuję czy potrzebuję czegoś kocham ją jak własną mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż- jeden woli córkę, a drugi teściową. Ale to trąc***atologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie jest normalne.. :( rozumiem, ze ona może wiedzieć, że rozwód z winy córki, ale co innego wiedzieć, a co innego napraszać się na świadka w sądzie! Fajnie, że dała Ci wsparcie, jeśli jej córka zagrała nie fair, ale w końcu to jej dziecko i skoro nie trzyma jej strony (bo obiektywnie nie może) to przynajmniej niech jej nie pogrąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz nie zgadzam sie z tobą, postaw sie w jego sytuacji odebrał by ci mąż wszystko na co nie zarobił i wtedy jak byś miała taką teściowa uczciwą nie straciłabyś majątku. Jestem pod wrażeniem widać że wartościowy człowiek skoro teściowa stoi za nim murem, chylę czoła tej Pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie córka syfu narobiła i dlatego teściowej głupio ze takie cos wychowala. szacun dla tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teściowa wie, że ty litujesz się nad tymi paniami co stoją przy drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacun dla teściowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzicie,ze zaklada temat po temacie i znika a wy sie tymi prowo jaracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie jestem z tobą mój szwagier chciał wyrolować moją siostrę żeby nie teściowa to straciła by pół domu bo nie mieli intercyzy, ale jej teściowa zeznawała na sprawie rozwód dostałe na 1 rozprawie on nie dostał nic. Mimo że siostra teraz poznała super gościa to z tamtą teściową mają bardzo dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam świetny kontakt z teściami, myślę że w razie czego to będą ze mną kochają mnie jak córkę a nie synową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na przyklad w razie czego? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×