Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trudna decyzja

Polecane posty

Gość gość

Moze od poczatku. Moja sytuacja jest dosyc dziwna. Mialam faceta, z ktorym zaszlam w ciaze, gdy sie dowiedzial to zwial za granice zostawiajac mnie sama, przypomnial sobie po pol roku od urodzenia dziecka ze jest ojcem i zaczal chciec kontakty, oczywiscie dostal przez sad. I tu pojawil sie problem. Wyszlam za maz i urodzilam kolejne dziecko z innym facetem, pierwsze dziecko tez bylo z nami ale tamten byly zaczal sie rzadzic, ciagle mu cos nie pasowalo, przychodzil po dziecko pod wplywem alkoholu ale policja miala to gdzies. Moj obecny maz mial juz tego dosyc, wyzywal sie na tym dziecku ja juz mialam dosyc tego wszystkiego, wpadlam w depresje i oddalam dziecko ojcu, myslalam ze da mi spokoj ale się mylilam ciagle podaje mnie do sadu,nie wiem co mam juz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie prowo,ale znam taka co oddala dzieci, a kolejne zrobila z nowym fagasem. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można oddać dziecko? powinnaś zostawić tego faceta, a nie dziecko. Co się dzieje z ludzmi w tym kraju ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w DE i tam polka miala 2jke dzieci z arabem. on ja gnebil,odeszla, gnebil ja dalej, oddala mu dzieci. poznala kolejnego araba i ma kolejne :) a idzcie wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×