Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pitopanterka

Dzikie serce tv4 NOWA TELENOWELA

Polecane posty

co sądzicie o nowej telenoweli?:) Podoba mi się główny bohater Octavio. Miguel? NIe iwem czy jest dobry czy nie, zwykle ten aktor grał dobrego. Ana Brenda Contreras (Maricruz) piękna, ale niepodobna do siebie oby to było ciekawsze niż burza (la tempestad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucia jest brzydka! jaka wypindrzona :O dawno nie widziałam takiej brzydkiej w telenoweli. TO już ta stara panna w okularach jest ładniejsza od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpa ładna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucia jest piękna ale nie jest ładniejsza od Mariny z telenoweli burza tam aktorka była naprawdę piękna . Telenowela burza była ciekawa i dużo się działo. Ale po pierwszym odcinku dzikie serce jestem miło zaskoczona i czekam na kolejne odcinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie ta głupiutka laska z małpą, łazi brudna i boso, ale w jakiej miniówie :D nie jest wcale ładna, w ogóle wiekszośc tych kobiet tam ma strasznie męskie rysy twarzy, stąd te teatralne makijaże. A ich największe ozdoby to włosy, odciągają uwagę od męskiego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem i tak są ładne, jak patrząc na wiekszac Latynosek które maja z 150 cm, sa grube, okragle i maja wąsy i tłuste wlosy to te wszystkie z telenowel to są miss , Lucia ma dziwna urode, jest charakterystyczna bardzo, Mari Cruz jest piekna nawet makijażu, może faktycznie meska trochę, super się wczuła w rolę, potrafi grąc elegantkę i prostaczkę super, chociaż marie cruz nie zachowuje się jak prostaczka, ma calkiem dobre maniery i jest slodka, co najważniejsze jest dziewicą i nie oddała się męzowi w noc poślubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ciekawi jak się zemści się Maricruz? Czy da nauczkę Lucii i Esther,te obie kobiety działają mi na nerwy :( są po prostu bezszczelne,gorzej się zachowują od Maricruz.Dla mnie obie są one prostackami,to one powinne mieszkać w chacie i myć się w błocie.Razem z głupią Ofelia,a Eusebio powinien zgnic w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja póki co musze przyznać , że lubię tę telenowelę ponieważ intrygi są takie na poziomie normalnym, w miarę zyciowe to jest, dużo bardziej lubię tę telenowelę niż burzę gdzie trup się gęsto ściele , mam nadzieję, że tu nie będzie takich afer i bezsensnowych śmierci zastanawia mnie wątek tego garbatego marynarza, róż , tej panienki co ją przygarnął i jego pani nie pamiętam jej imienia , ciekawy ten wielki statek z kasynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię takie telenowele gdzie dziewczyna z niższych sfer jest z facetem z sfer wyższych tak jak było w "nie igraj z aniołem". Ta telenowela będzie dopiero moją drugą. Podoba mi się to, że Maricruz, trochę zmądrzała w ostatnim odcinku, ciekawe co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i z tym garbatym bardzo podoba mi się wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ciekawy wątek z tym garbatym , a pamiętacie go może jako Leona z Mar de Amor? ps. nie uważacie , że Jose Antonio jest bardziej przystojny niż Octavio?? mogli lepiej dobrać aktorów i dać JA na Octavia a Octavia na parobka, myślę że byłoby więcej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×