Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

dla zabłąkanych..

Polecane posty

Gość gość
Ten monolog u góry to była jakaś propozycja wspólnych ćwiczeń? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma oblizywanie ust do rozciągania placów :D No chyba że ktoś próbuje polizać się w obojczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto, warto zawsze warto i ... seks w budce ratownika ;) polecam. Urlop dopiero na "czerwcówkę" ale w góry dzika dzicz to co lubię. Praca- jasne, że wszystko da się ogarnąć nie ma rzeczy niemożliwych . Każdy chyba odżywa kiedy słońce świeci bez względu na płeć. Prawda to Panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a to zależy czy idzie się pod słońce czy ze słońcem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to co , usta przy ćwiczeniach najszybciej.. wysychaja..koniecznie trzeba wargi zwilżać;) && Erato, również uwielbiam góry, Tatry mnie zauroczyly od obu stron:),, pięknie jest za oknem więc pozwólcie, że oddalę się łapać słońce we włosy;) udanego dnia dla Ciebie w pracy, i popołudnia po pracy..i dla Ciebie gość również;) pamiętaj o wilgoci;) Bywajcie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ci Najeczku również udanego dnia;) uśmiechnij się;) ps; seks w budce ratownika? Erato, uważaj, bo wszystkie budki Ci zajmę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja mam zawsze udane dni 😴 no chyba że jest nieudany ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lecę kamuflować się w tej budce, schowam się w piasku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaa jestem
Naju, podałeś masło maślane, niby ma sens, a jakoś tak mi koliduje;).. Ważne żeś optymista;) && gość;) w piasku? Czyżbyś lubił być deptany?;)Oj uważaj na co się piszesz, bo może niepozornie wyglądam, ale potrafię docisnąć z "bucika";) &&& Erato;) kawa u mnie milo pachnie więc poczestuję Cię;) Dzień dobry, jak rozpoczął się piątek?.. Pamiętaj w piątki zaglądamy w rozporki..nooo bynajmniej nie nasze;)..ptactwo wszelakie się do życia budzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ale chyba się zabłąkałem też.Mogę tu coś powiedzieć? Od czasu do czasu oczywiście. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądźcie niegrzeczni.Panie Grzeszcie.jedzcie,fajki ciągnijcie bo pokuta i rozgrzeszenie czeka na was w czelusciach orgazmu.......Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie aż tak, żebym myślał że jestem Chrystusem tego forum. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja wczoraj się błąkałem przez te remonty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak swoje?Matczynej miłości tutaj niepotrzebujemy tylko takiej wyuzdanej Niuni jaką jestes Peewna(ja juz swoje wiem:))......oki poprawie Sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×