Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Maała

Pieczarki w supermarkecie

Polecane posty

Gość gość Maała

Cześć. Mam pytanie . Prosze o normalne odpowiedzi :) Mianowicie chodzi o pieczarki z supermarketu. Czy jest jakaś możliwość , by w pieczarkach z supermarketu znalazł sie jakiś trujący grzyb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie , pieczarki to grzyby hodowlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no jak przecież to grzyby uprawiane w szklarni. Chyba że jakiś nieszczęśliwy wypadek ale sama nie wiem jakim by to miało sie stać cudem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mała
Uff... Musze przyznać ze troche mnie uspokoiliście.Może to sie wydawać głupie ale ja poprostu nie ufam supermarketom . Odkąd znalazłam ślimaka ( robaka ?? , w każdym razie coś co z pewnością nie powinno sie tam znajdować ) w pierogu ze sklepu. Kupiłam pieczarki i mnie ktoś nastraszył trującymi grzybami. Które do złudzenia przypominają pieczarki . I dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nikt nie nagłośnił takiej sprawy więc wg mnie nikt nigdy się pieczarkami jako trującymi nie zatruł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba raczej pieczarki sa bezpieczne:) Ale ja nie lubię tych supermarketiowych, staram sie kupowac od hodowcow, ktorzy wiem,ż emają porządne i wysokiej jakosci grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez praktycznie nie kupuję takich sklepowych pieczarek. Mam zaufanego dostawcę http://pieczarki.net.pl/ i zawsze od niego kupuję. Mam pewnośc,że pieczarki są najwyższej jakości.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy wam na dobrych i ładnych pieczarkach to polecam wam przyjrzeć się ofercie firmy www.producentpieczarek.com.pl Jest to duży i uznany producent pieczarek, od którego możecie kupować pieczarki w pojemnikach od 150 gram do 1000 gram oraz w wielokilogramowych skrzyniach, jeżeli zależy wam na większej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×