Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bieganie daje rezultaty ? Pomocy !

Polecane posty

Gość gość

Wiem ,że jest tutaj pełno takich wątków na temat diety i ćwiczeń. Ale każde z nich są różne i nie wiem co jest prawdą a co nie. Szukam osób które przeżyły to na własnej skórze i schudły a nie dopiero te co zaczynają ćwiczyć. Dwa dni temu stanęłam na wadze i się załamałam, ważę 74kg przy wzroście 165cm. Postanowiłam wprowadzić dietę i jakieś ćwiczenia. Zaczęłam ćwiczyć już w jeden dzień brzuszki i przysiady. Myślę też o bieganiu ale nie wiem czy to da jakieś efekty i może rowerek stacjonarny. Tylko nie wszystko na raz bo moja kondycja jak na razie nie jest w najlepszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bieganie zdecydowanie daje rezultaty, ja rok temu w niecale 3 miesiace schudlam 10 kg dzieki cwiczeniom z Ewa Chodakowska i wlasnie bieganiu :) do tego zaczelam zdrowo sie odzywiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze jeśli będziesz dość intensywnie ćwiczyć to weź pod uwagę że waga może powoli spadać (bo mięśnie będą się rozrastać) a mimo to będziesz mieć coraz lepszą figurę. Po drugie brzuszki i przysiady wystarczą jeśli będzie tego dość dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiswcie, ze bieganie daje rezultaty. ale nie zapominaj o diecie. nie zadna dieta cud, kogos tam tylko madre jedzenie. zadnych swinstw tylko zdrowe jedzonko i czesto a mniej. a z tym bieganiem to na poczatek skoro twoja kondycja jest do niczego radze biec 30 sekund potem szybki marsz 1 minute i tak przez pol h. a z czasem wiecej biegasz a mniej maszerujesz i bedzie git. a takie cwiczenia typu brzuszki i przyasiady sa ok oczyeiscie ale wyrobisz sobie miesnie, ktore i tak beda przykryte warstwa tluszczu wiec cardio czyli bieganie to twoja podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam ćwiczeń z Chodakowską (skalpel 2) ale nie daje rady po dziesięciu minutach padłam. Może z dnia na dzień będzie lepiej. Więc pomyślałam sobie ,że zacznę biegać po 15 minut dziennie i może co drugi dzień 40 brzuszków i do tego tyle samo przysiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dziwnego, ze na poczatku nie dajesz rady z chodaowska. ale dzis zrobisz 10 minut, pojutrze 15 az w koncu zrobisz caly program zanim sie obejrzysz;) i w kwestii cwiczen radze skupic sie na jakosci a nie ilosci. umiesz robic przysiady prawidlowo czy po prostu sobie kucasz? radze poczytac w necie o technice bo kolanka beda bolec i sie zniechecisz szybko. to samo z bieganiem- zainwestuj w buty dobre. od jutra beda w lidlu do biegania, sa calkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jutra zacznę biegać tylko samemu ciężko jest. Ale trzeba spróbować. To w moim wypadku brzuszki i przysiady wyrobią mięśnie ale i tak dalej będzie tłuszcz. To jakie ćwiczenia radzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob te brzuszki i przysiady bo to zawsze ruch. dobrze jest miec miesnie;) ale najwiecej tluszczu spalisz biegajac czy plywajac. w wielkim uproszczeniu- najwiecej tluszczu spalisz robiac takie cwiczenia, ktore powoduja u ciebie przyspieszona akcje serca, zadyszka te sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmna111
Wczoraj dostałam swoje nowy buty z http://free-run.pl/ i zaczynam biegać :) również czekam z niecierpliwością na rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
yyyhyyyyyyy jaaaaaaaaasneeee won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wiele dała jazda na rowerze, a konkretnie na http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-stratos-asl-2015-brazowo-czarno-bialy-200-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,436123.html :) jestem lżejsza o 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyreks
daj sobie spokój z tym centrum rowerowym, ściema na maksa, mają kilka sklepów, w których ceny maja różne, nabijanie ludzie w butelkę i tyle. I wiesz co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JebnijcieSieWtenPustyŁeb
daj sobie spokój z tym centrum rowerowym, ściema na maksa, mają kilka sklepów, w których ceny maja różne, nabijanie ludzie w butelkę i tyle. I wiesz co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem o co Wam chodzi z tymi reklamami. jeżeli ktoś pyta o konkretny przykład to chyba lepiej dodać linka? co do głównego tematu: ja nie biegam, ale tylko od dnia zakupu roweru. mam trekinga, teraz widziałam obniżki na http://www.cyklotur.com/rowery/trekkingowe/p,rower-trekking-m-2-0-r-czarny-unity,467584.html, więc możesz sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befitnow
No bieganie na spalanie hehe nawet się rymuje. Tylko wiesz... to trzeba polubić inaczej jest udręką. Mi się to udało. najpierw próbowałam sama biegać..aż w końcu zapisałam się do Marcelinka Fitness Club w Poznaniu, bo mieszkam tu od niedawna. Masakra jak motywacja trenera mi pomogła... szok. Może tam spróbuj, mega fajna kadra a o efektach już nie wspomnę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz o co chodzi z reklamami? No tak bo sam je bezmyślnie piszesz! daj sobie spokój z tym centrum rowerowym, cyklotur itd... ściema na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z centrum rowerowego, cyklotur itd ... Podszywasz się tutaj niby pod swoich klientów, a potem próbujesz odwrócić kota ogonem. NIE POPŁACZ SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×