Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy!

Polecane posty

Gość gość

hej mam pytanie jestem z mezem rok po rozwodzie mamy 3 letniego synka , wladze rodzicielsko po rowno, sad nie ustalil mu kontaktow z synem bo dogadalismy sie ze bedzie emogl go odwiedzac kiedy nam pasuje od pol roku nie kontaktuje sie z nami, synek jest teraz w szpitalu 2 raz w tym roku, tez nie zareagowal na moje tel ani sms, byly maz palci alimenty ale wogole sie nim nie interesuje, czy jezeli zloze wniosek do sadu czy sad ureguluje mu kontakty albo ograniczy mu wladze rodzicielska mam taka sytuacje ze dziecku trzeba bylo podac tlen, on nie odebral tel mam sms ze nawet nie odpisal maile wyslalam czy to jest rowiez dobry argument do pozbawienia go wladzy rodzicielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że sąd rozpatrzy twój wniosek, tylko nie bardzo wiem co ci da uregulowanie kontaktów, skoro ojciec ma dziecko w d***e? Prawa mu ograniczą, choćby ze względu na konieczność podejmowania decyzji o leczeniu, tylko musisz napisać konkretny wniosek że chcesz ograniczenia praw do tego i tego .... i tu wymieniasz - np. wspołdecydowania o np. ważnych sprawach dotyczących dziecka z wyłączeniem decyzji dotyczących leczenia, edukacji (przykład). Brak kontaktu i reakcji na informacje o leczeniu w szpitalu na pewno są wystarczającym argumentem za ograniczeniem praw. Możesz też napisać, że ze względu na stan zdrowia dziecka prosisz o szybkie rozstrzygnięcie. Poł roku braku kontaktów do odebrania mu praw to nie wystarczy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o ograniczeniu ale o decydowaniu w najwazniejszych dla dziecka sprawach. Wtedy nie musisz pytać ojca o to czy ma byc leczony czy nie do jakiej szkoły ma iśc lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie odpisuje na smsy? przeciez cos nie tak musialo byc z Twojej strony napisz po prostu ocb. Musi byc emocjonalnie na ciebie obrazoy, czy utrudniasz mu kontakty a jezeli tak to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu odpisujesz ? temat z r.2015! Piszesz,żeby klepnąć w klawiaturę? Najpierw czytaj uwaznie a potem pisz. Nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×