Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna0512

kreska na drugi dzień

Polecane posty

Witam, mam pytanie, a mianowicie za tydzień mam dostać @ mam cały czas temperature powyżej 37°C, pobolewa mnie brzuch i kłują jajniki, piersi są większe (jak zawsze przed @) ale bolą bardziej niż zwykle. Kochałam się z mężem w dni płodne i owulacje (ze trzy razy w ciągu dnia :-P) , wiem kiedy miałam dokładnie czyli 24.02 bo miałam okropne bóle, a wcześniej zrobiłam test owulacyjny i był pozytywny.( cykle regularne) I oto moje pytanie, wczoraj zrobiłam test ciążowy, druga kreska wręcz "biała", odłożyłam go, a dziś sprzatałam i chciałam wyrzucić.. No i zerknęłam, a tam 2 kreska! Blada, ale była. Co o tym myślicie? To byłby 3 tydzień + kilka dni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy sprawdzać testu po 10 min. od jego wykonania ponieważ odczyt może być błędny, właściwa reakcja zachodzi do maks. 5 minut później test nadaje się tylko do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zerknij na instrukcję i sprawdź kiedy powinno odczytywać się test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Ja tak miałam też - następnego dnia kreska juz była o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam, po 2 dniach kreska już sie pojawiła natychmiast. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik odczytuje sie po 5minutach, pote jest niewiarygodny. Poczekaj do terminun@ i powtorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu test 7 dni przed miesiączka i kreska na drugi dzień!!!!!! Ręce opadają!!!!!!!!! Poczytaj instrukcję do testu!!!! Robić w dniu spodziewanej miesiączki a nie 7 dni przed i wynik odczytać najpóźniej po 10 minutach!!!!!!! Może jeszcze zrobisz test zaraz po miesiączce i odczytasz wynik po tygodniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Witam.ja jakiś czas temu robiłam test i na początku nie pokazało mi nic po 20 min.wyszla blada 2 kreska.nastepnego dnia to samo również blada kreska ale już po 5 min.powtorzylam3 raz nie było nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×