Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIaudia

Czy kupujecie rajstopy ciążowe?

Polecane posty

Gość KIaudia

Jestem w 4. miesiącu ciąży. Chodzę często w spódnicach, bo tego wymaga moja praca. No i zwykłe rajstopy już mnie gniotą w brzuch. Zastanawiam się czy te ciążowe rzeczywiście są takie wygodne i czy warto je kupić (są o wiele, wiele droższe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na dniach kupię, to Ci powiem, bo tez bym chętnie zalozyla sukienke, a przez rajstopy zwykle nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa bardzo wygodne, ale fakt, drozsze, czasami w rossmannie sa obnizki :) potem pare razy kupilam rajstopy niskie biodrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam i jestem zachwycona :) kryją cały brzuszek i nie gniotą co jest bardzo istotne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja mam inny tani sposób na rajstopy :) Kupuję rozmiar 5. One mają dwa szwy na tyłku. I zakładam je tył na przód, czyli te dwa szwy na brzuch :) Nie gniotą i są o wiele tańsze niż ciążowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam koło 4 msc. kilka par i polecam :) ja dużo chodziłam w sukienkach i rajstopy ciążowe bardzo się przydały, są mega wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

Świetne rajstopy ciążowe kupowałam w Gabrielli, ciągle je mają w ofercie, więc warto przetestować. Najważniejsze dla mnie było to, że gumka nie uciskała brzuszka i go podtrzymywała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są wygodniejsze bo nie kończą się na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Również polecam taki zakup, zakryjesz cały brzuch, a materiał jest na tyle rozciągliwy, że masz zapas na rozrost w tych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też kupuję większe i zakładam tyłek na przód.  Trzecia ciąża i ciągle tak robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×