Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deli87

Napisać do niego?

Polecane posty

Mam dylemat.Nie widzieliśmy się ponad 20lat.Zbliżają się jego imieniny i mam ochotę wysłać do niego kartkę z życzeniami.Ale po tylu latach ciszy czy to nie bedzie głupie?Kiedyś czuliśmy do siebie mocne love.Czy nie zrobię z siebie kretynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się stało? kiedyś czuliście mocne love, nie uważasz, że wasz czas był właśnie "kiedyś"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkaliśmy w róznych miastach i to była taka miłość na odległość.Często się odwiedzaliśmy i pisaliśmy do siebie.Ja nie chcę więcej jak tylko zlożyć zyczenia i dowiedzieć się co u niego słychać.Przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że nie szukałabyś porad na forum uczuciowym gdyby chodziło o zwykłe "co u ciebie? jak tam? co słychać?" :D mylę się? zależy ci na nim jak na facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze tak.Ale to dziwne bo tyle lat minęło.Cholera!!!Dzięki za głos że mam napisać.Ale naprawdę mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz. Niczego nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do spotkania z pięknym trzeba się przygotować przez całe życie, może 20 lat też wystarczy. Szczęście się nie przytrafiła, trzeba o nie za walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś pewna że on nie ma nikogo? Bo jeśli ma to taka kartka może trochę namieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kogoś ma i dlatego się waham.Nie chcę namieszać.Ale coś mnie tak ciągnie żeby jednak wysłać te życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byliśmy z żoną na weselu. Mi twarz obili, ją zgwałcili. Dziś poprawiony, żona idzie , a ja się waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne zachowanie, myślę że gdybym ja dostała teraz kartkę od chłopaka którego poznałam 20lat temu i z którym miałam wielkie love trochę bym się zdziwiła. nawet trochę mocniej, 20 lat to nie 2 lata, jesteście już dorosłymi ludźmi, innymi ludźmi. gdyby chodziło o to co u niego słychać, podglądnęłabyś jego profil, a nie wysyłała kartki. Liczysz na powrót wielkiej miłosci sprzed 20 lat? za dużo filmów Disneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co było już nie wróci. Liczysz na to, że odpisze i znowu wróci to co było między Wami? Może Cię spotkać rozczarowanie jak się w ogóle nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie wyslala a ty jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mam znalezć jego profil.Na Fejsie szukałam i nie znalazłam a może nie umiem tego zrobić.Podpowiedzcie jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma profil na fb. Może macie wspólnych znajomych i od nich możesz się czegoś dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×