Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

komunia

Polecane posty

Gość gość

Moje Drogie córka kończy w czerwcu 3 lata, czy to dobry moment aby rozglądać sie za lokalem na piuerwsza komunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz zamiar urządzać bibę to tak. Ja miałam komunię w domu skromnie, rodzinnie, obiadek torcik :) Ale jeśli wiem, że rezerwować trzeba kilka lat wcześniej i myślę, że powinnaś się zorientować jak to u Ciebie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn nie bibe ale przyjecie komunijne najbliższa rodzina to jest 30 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biba to impreza przyjęcie na więcej osób :) JEśli masz liczną rodzinę to normalne że w domu będzie trudno, myślę że powinnaś popytać czy są już jakieś rezerwacje na ten rok. Myślę, że lepiej wcześniej to sobie zaklepać, niż potem szukać i rezerwować byle co na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 6 lat to ten lokal może nie istnieć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata i komunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dzieciak ma trzy lata a ta już o komuni myśli :p sale na wesele rezerwuje się dwa lata wcześniej a ty chcesz sześć lat wcześniej rezerwować na komunie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale termin wesela samemu sie ustala i ma się na to wiele miesięcy. Tymczasem z komuniami jest problem, bo w maju są 3-4 niedziele i setki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza komunijna świetnie będzie pasowała do http://www.parkrodzinka.pl/oferta.html gdzie można taką imprezę zorganizować. Moja córka była zachwycona nie tylko prezentami, ale możliwościami i ilością atrakcji, które tam znalazła wspólnie z innymi dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 3-letniej corki lokal na komunie juz rezerwowac hahahah Ty sie modl kobieto zeby Pan Bog dal szczesliwie i zdrowo dozyc tej komunii. Przestan taka byc zaplanowana. Rozne rzeczy moga sie wydarzyc w okresie 6 lat!!! Oprzytomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMajewska
Najsprawniej lokal na komunię można znaleźć na www.Chrzcinyikomunie.pl , tam masz wszystko w jednym miejscu, możesz też wyszukać jakie są dostępne miejsca w Twoim mieście i wysłać zapytanie do wielu jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brataniec miał tam zorganizowane w Lila Park przyjęcie komunijne. Na szczęście pogoda dopisała, więc wszystko odbyło się na świeżym powietrzu. Jedzenie pierwsza klasa, muzyka w tle, bardzo miła obsługa. Dowiedziałem się również, że tutaj organizują również wesela. :-) Coś n temat komunii znalazłem http://www.lilapark.net/imprezy/komunie.html Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to dziwne
Czy Ty nie przesadzasz? Dziecko ma dopiero 3 lata a Ty o komunii myślisz? Kto wie co może się wydarzyć przez 6 lat.Może będzie wojna, albo inne niespodziewane zdarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Mieszkam w dużym mieście.Lokal na komunie zamawiałam 8 miesięcy wcześniej.Musiałam uzyskać informacje z kośioła w jakim terminie ma odbyć się uroczystość pierwszej komunii, dopiero zamawialiśmy salę.Córka miała komunie w ubiegłym roku.Nie uważasz że to dziwne zamawiać salę 6 lat wcześniej.Przyzwoity lokal nawet nie przyjmie rezerwacji, chyba że to firma krzak, która za chwilę zwinie żagle i będziesz szukałała wiatru w polu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dość wcześnie się rozglądać. Choć ja w zeszłym roku w końcu postanowiłam zrobić komunię w plenerze na działce, gdzie katering wzięliśmy z mobilną restauracją od firmy www.localpizza.pl Pomysł był strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to zdecydowanie za wcześnie. Ale skoro matki będąc w ciazy zapisują dzieci do przedszkola....to już nic mnie nie dziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze kobieta myśli do przodu, atakujące ją a zaś się okaże ze same nie macie gdzie zrobić komuni.jeśli wiesz gdzie i kiedy twoje dziecko będzie miało komunie to zamów sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Ja zaczęłam się rozglądać za salą jak syn miał 5 lat i jak się okazało w najbliższej okolicy sale były już pozajmowane. Mam zarezerwowaną salę ponad 20 km od domu i to też dzięki temu , że jedna rodzina zrezygnowała tzn nie wpłaciła zaliczki. Tak że im wcześniej tym lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunie najlepiej rezerwować z półrocznym wyprzedzeniem , jeśli chodzi o organizację przyjęć w lokalu to polecam zajrzeć na fajną stronkę, bardzo pomocną http://chrzcinyikomunie.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha zdążysz lokal wybudować a nie tylko zarezerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
To jakis żart? Zamówisz sale a właściciel zbankrutuje, albo będzie dewaluacja pieniądza:D Głupich nie sieją, sami sie rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajmy :) Ja lokal na córki komunię załatwiałam pół roku przed :) Akurat nam sie udało niedaleko kościoła w Perle w Bydgoszczy i bardzo byłam zadowolona, bo sala ładna i duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z rocznym wyprzedzeniem mieliśmy problem ze znalezieniem lokalu na komunię... Trafiliśmy na stronę www.chrzcinyikomunie.pl i tam skorzystaliśmy z ich bezpłatnej pomocy i cieszę się, że tak sprawnie poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam córce przyjęcie komunijne w restauracji hotelowej http://hotel-vulcan.pl/. Było bardzo przyjemnie. Zaprosiliśmy najbliższą rodzinę. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła, także byliśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby w przyszłości uniknąć problemów, warto dużo wcześniej rozejrzeć się za miejscem na komunię, bardzo dobrze robisz. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić http://hotelsuprasl.com w którym to udało nam się zorganizować komunię. Przepyszne jedzenie zaserwowała nam hotelowa restauracja, bardzo duży wybór jeśli chodzi o menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy udane przyjęcie komunijne na 20 osób w http://hetman-luszczow.pl pod Lublinem. Ładnie tam, elegancko, z klasą, przepyszne jedzenie mają, wszyscy byliśmy zadowoleni, dzieciaki również bo smakowały im desery 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak najbardziej polecam rezerwować wcześniej w nigdy nie wiadomo jak z terminami, a jeżeli ktoś szuka lokalu to polecam sobie sprawdzić na https://chrzcinyikomunie.pl/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprawdźcie serwis chrzcinyikomunie.pl ! Sedecznie polecam  !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna3

Nie no 3 lata to trochę przesada chyba. My niecały rok wcześniej rezerwowaliśmy a mielismy naprawdę super salę - Krzewi róg w Chmielnie. Dzieci też zadowolone bo mają spory ogród, plac zabaw, także nie nudziły sie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zerknąć tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/

Mają bardzo dużą bazę lokali pod takie uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×