Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża praca

Polecane posty

Gość gość

Za jakiś tydzień mamy być zwolnieni z pracy jednak, dalej będę w tym samym miejscu pracować, ponieważ wchodzimy pod ajencję-czyli będzie nowy właściciel. Dziś zrobiłam test ciążowy i wyszły mi dwie kreski, jutro idę potwierdzić do lekarza- czy mnie jako osobę która za pół roku pójdzie na l4 pracodowca może zatrudnić, czy gdy mam zaświadczenie o ciąży nie ma takiego prawa? myślę, czy podpisać zerwanie umowy za porozumieniem stron w pierwotnej firmie. Jest tu ktoś kto się dobrze zna ? Zaświadczenie chcę zanieść jak najprędzej ponieważ, pracuje nocki i może to zaszkodzić mojemu dzieciątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zaświadczenie chcę zanieść jak najprędzej ponieważ, pracuje nocki i może to zaszkodzić mojemu dzieciątku" x A powiedz mi, w czym noc może zaszkodzić Twojemu dziecku? Serio pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robię po 12 godzin, pracuję na stacji, czasem muszę pomóc nalać gaz co bardzo śmierdzi, przenoszę zgrzewki pepsi ( 8x2,5l), przez praktycznie 7 godzin non stop coś dziwgam, rzucam, sprzątam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj znaleźć coś dodatkowego pracując w domu, polecam rekrutacyjnarewolucja.pl, ja akurat jako student, jednak myślę, że każdy coś znajdzie dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×