Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Morenaaa

kwiaty w sieciówkach???

Polecane posty

Co myslicie o kupowaniu kwiatow w sieciowkach? Macie jakies doswiadczenia zwiazane z ich jakoscia. Czasem pojawiaja sie rozne ciekawe oferty w roznych Lidlach, Polo, Biedrach. Jakosc jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej mamie kupilam rok temu takie duze narcyze w doniczce, pieknie kwitly. mama wsadzila je w ogrodku i znow wypuszczaja paki. ja mam storczyka i jest ok. kwiaty z kauflandu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda906
Warto pomyśleć o kupowaniu wcześniej np. Nasion kwiatów i ich sadzeniu. Ostatnio widziałam piękne róże na: http://florexpol.eu/320-roze . Duży wybór i do tego pieknie wszystkie rośliny opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam w Biedronce róże (małe jakby odmiana karłowa) ,azalie,kalanchoe i nie miałam szczęścia do nich.Przez jakiś czas wyglądały ładnie ...Następnie nie wypuszczały nowych kwiatów,usychały. Róże wybierałam zawsze z dużą ilością pąków i one po prostu nie rozwijały się dalej,pąki usychały. Po kilkunastu próbach już nie kupuję kwiatów doniczkowych w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kilka kwiatków doniczkowych z Biedronki. Wszystkie po jakimś czasie atakowały jakieś szkodniki. Albo po jakimś czasie usychają i przestają się rozwijać. 🌼 Nie zauważyłam tego u zwykłych kwiatów, które mam od lat. 🌼 Kwiatów w biedrze już nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów polomarket zaskakuje kwiatami bardzo dobrej jakości. Ostatnie sadzonki okazały się wyjątkowo trwałe, więc i tym razem zakupiłam z tej oferty: http://www.polomarket.pl/gazetki/18/#4 Nie wiem co mają w biedrze, ale te w polo godne polecenia. Muszą mieć dobrego dostawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokłądnie. W polo mają porządnych dostawców. Nie idą na masówę, tylko na jakość. Dobrze, ze w koncu jakas sieciowka stawia sprawe w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spamerów jakich mają "porządnych"... co się nie kliknie w nick, to po 10 postów nap********ych na temat tego sr0lo... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 4 storczyki z lidla, super kwitna, w ogrodzie posadziłam też żółtą różę i jakieś pnacza- wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_Maria

Co jest z tymi kwiatami z sieciówek? Czy tylko mnie więdną czy to jakieś specjalne zabiegi sklepów, żeby klient wrócił po drugiego kwiatka? W OBI są takie piekne duże kwiaty teraz w dobrej cenie - https://www.kupino.pl/gazetki/obi - ale boję się kupić i wyrzucić po kilku tygodniach. Każde zioło, które kupię w Kauflandzie umiera po kilku dniach, mimo odpowiedniego podlewania itp. Tymczasem zasiane przeze mnie, rosną aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam kilka razy z Lidla i z Biedronki, z tym że kwiaty cięte. Nie było żadnego problemu, trzymały się podobnie do tych z kwiaciarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×