Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cien rozkoszy

Zycie po zyciu

Polecane posty

Gość Cien rozkoszy

Zaloze temat co zdecydowalem ze nie bede przeszkadzal na innych wstep napisalem na temacie djoniezyjskie wersety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
A wiec pragne podzielic sie swoimi przezyciami doznaniami wiec postaram sie napisac kilka epizotow ze swojego zycia jumpe bylo barwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
A wiec mieszkalem w 50-cio tysiecznym miescie od maldio bylem draniem i wiedzialem czego chce od zycia a jak to osiagnalem no coz upartoscia i ciekawoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Jak kazdy czlowiek wkraczajac w okres dojrzewania moje hormony szalaly z pism i roznych ksiazek dowiedzialem sie jak wyglada kobieta nie bylo wtedy tak latwego dostepu do intermetu wiec radzilismy sobie w ten sposob podniecenie ktore wrecz mnie roznosilo powodowalo ze musiclem sobie jakos z tym radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
A wiec onanizowalem sie przy gazetkach erotycznych niestety ciagle bylo mi malo podgladalem tez starsza siostre ale mama mnie kiedys przylapala i dostalem tegie lanie wiecej tego nie robilem pozostalo mi znalesc inny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka wyładniałaś? Faceci do Ciebie w kolejce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Nawet nie przypuszczalem ze okazja nadazy sie tak szybko rozdzial1 Dentystka. Nazwijmy ja pani J od nazwiska. Pania J poznalem kiedy mialem 13lat bardzo piekna kobieta ok 40lat rozbolal mnie zab wiec mama wyslala mnie do swojej znajomej z miejsca pracy ktora miala juz wtedy prywatny gabinet kiedy wszedlem do niego i zobaczylem ja pierwszy raz wiedzialem ze czesto bede odwiedzal ten gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Stala przedemna piekna wysoka brunetka wlosy miala spiete ale i tak widac bylo jak o nie dbala jej obfite piersi probowaly wydostac sie spod fartuszka pod ktorym byla tylko bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Kazala mi usiasc na fotelu i otwozyc usta kiedy sie nachylila aby zobaczyc co sie dzieje wydawalo mi sie ze zaraz jej piersi wyleja sie spod fartuszka i pokaza mi sie w calej okazalosci bylem tak podniecony ze musiclem polozyc reke na swoim wygorku ktory objawial to podniecenie nie myslalem o niczym innym tylko zeby dobrac sie do tych cudownych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Ku mojemu zdziwieniu wizyta skonczyla sie bardzo szybko pani J powiedziala ze mam sporo ubytkow i ze bedziemy sie widywac czesciej co bardzo mnie ucieszylo wiec chodzilem do niej dwa razy w tyg i kombinowalem jak sprowokowac cos wiecej po kazdej wizycie onanizowalem sie wyobrazajac ja sobie nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Po paru wizytach zaczalem dostrzegac pewne rzeczy nie wiem czy robila to celowo ale podczas leczenia widzialem jak pani J ociera sie o podlokietnik swoim kroczem nie wiem czy robila to celowo ale postanowilem to sprawdzic kiedy borowala mi zeba udalem ze mnie cos zabolalo i zlapalem dloniom za koniec podlokietnika zapytala czy chce znieczulenie kiwnalem glowa ze nie od nie chcialem wybic jej z rytmu poczulem jak podczas leczenia zaczyna sie ocierac tym razem o moja dlon nie przestawala chodz wiedziala ze tam jest od tamtego czasu moja reka zamiast zakrywac mojego sterczacego penisa od poczatku wizyty ladowala na podlokietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Widzialem jak czasami zatrzymywala wzrok na moim kroczu nie wiem o czym myslala moze sie bala ale musiclem cos zrobic cos zeby wydazylo sie wiecej bylem zazwyczaj u niej wieczorem wiadomo szkola trening basen trenowalem lekkoatletyke pomyslalem w koncu ze to bedzie dzisiaj sroda dotarlem do niej ok 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Jak zwykle usiadlem na fotelu i reke polozylem na podlokietnik czekajac jak pani J zacznie sie o nia ocierac kiedy juz zaczela moja dlon wsunela sie pod fartuszek i zaczela gladzic uda pani J od razu przestala zajmowac sie moimi zebami i polozyla dlon na moim rozporku szybko go rozpiela i wyciagnela mojego penisa zaczela sie nim bawic masowac i zsuwac skorke a ja coraz smielej podazalem dlonia coraz wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Masowalem jej ogrod rozkoszy przez majtki czulem jak bilo z niego cieplo jak robi sie mokra pani J nachylila sie i wziela mojego penisa do ust zaczela go ssac lizac po samym koniuszku niestety pod wplywem jej pieszczot onl penis wystrzelil prosto w jej usta zrobilo mi sie glupio ale kiedy pani J zaczela zlizywac resztki nasienia zastyglem w bezruchu i delektowalem sie kazda chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam czy to jest dział science fiction? bo chyba zabładziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Pani J odeszla na chwile od fotela a kiedy wrocila wrocila do leczenia zeba mowila mi przy tym ze widziala nie raz jak bylem napalony jak moj penis sterczy i ze myslala o tym zeby mnie tam piescic ale bala sie mojej rekcji nadal chodzilem do niej bo mialem jeszcze do leczenia dwa zeby podczas tych wizyt poznalem kobiece cialo widzialem jej cudowne piersi moglem je dotykac calowac moglem masowac jej c**eczke wkladac jej tam paluszki jednak nigdy nie pozwalala abym w nie wszedl swoim penisem pierwszy razpoczulem kobiecy orgazm jak na moje palce splywaja jej soki jak jej c**eczka pulsowala po orgazmie poczulem jej smak ale ciagle chcialem poczuc ja swoim penisem zespoic sie z nic w jednosc jednak nie bylo mi to dane nie pozwolila na to i chodz w porownaniu z moimi rowiesnikami odczulem to o czym oni tylko mazyli ciagle czulem niedosyt moje wizyty u pani J sie skonczyly i przygoda ta pozostala w mojej pamieci do dzis jednak nikomu o tym nie powiedzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Pieszczoty takie chcialem czuc jak najdluzej samcu dlatego niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudzisz. Każdy trzynastolatek czytający Twoją historię szczerze Ci zazdraszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien rozkoszy
Rozdzial drugi pani K wtedy byla dwa lata starsza odemnie mialem 14 lat skonczylem podstawowke pani K byla moja sasiadka mieszkala dwa pietra wyzej widzialem ja codziennie widzialem jak zmieniala sie z dziewczyny w kobiete jak nabiera krztaltow zaczalem szukac okazji zeby byc przy niej fantazjowalem o niej ale o tym potem musze konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pop***********ec. Chcesz w ryja? Wiesz za co ch-u-j-u!!!! Siedz na tym temacie i fantazjuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×