Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

VIPY Kafe ero !!!!

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
skarpetki noszę do pary, choć zazwyczaj różnokolorowe a Pewna przepraszała mnie bo kupiła mi ostatnio na gwiazdkę czarne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy dziś, jak zwykle latający holender po topikach i bajerujący wszystko co sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
dla mnie też jesteś niemiła ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo_ dziś Na chwile -Wolf, wracajac jeszcze do watku o ktorym wczesniej rozmawialismy, to ja dochodze do wniosku ze panna testowala mnie. Bo celowo wyciagala mnie na spacery wieczorem w miejsca gdzie nikt o zdrowych zmyslach nie spacerowalby z kobieta ktora dodatkowo szczuje ubiorem. Teraz dopiero poskladalem to w calosc. To byl tzw. test na samca alpha. Ty pisales z tego prace tj.o tej tematyce doboru naturalnego. Ja zaslepiony wtedy ta chemia milosci nie widzialem rzeczy takimi jakimi sa i przeciez z gory wiadomo byly, ze ktoras z grupek dresow pijacych alkohol w ciemnej uliczce doczepi sie w koncu do nas I JA BEDE MUSIAL WYKAZAC SIE WTEDY. Mialem trzech przeciwnikow o wzroscie 175-185 tak na oko i wadze 75-90 kg, wiec moje szansy byly z gory skazane na niepowodzenie. (ja 185 i z osiem dyszek wtedy wazylem) Jednego tylko zdolalem uszkodzic tj.najwiekszego tzw.lidera grupki i jak dopadlem drugiego to juz strzaly i kopy dostawalem od trzeciego, a pozniej gleba i butowany bylem gdzie juz nic nie slyszalem. Jezeli to suczysko testowalo mnie w tak niebezpieczny sposob, to nawet nie wziela pod uwage tego, ZE MOGLEM NAWET NOZEM OBERWAC bo czesto osoby z tych grupek nosza przy sobie noz. Czyli miala tak naprawde gdzies moje zycie i zdrowie, a w oczy mowila cos co ja chcialem uslyszec. I teraz najlepsze -jak juz wracalem do zdrowia, to ona oznajmila mi ZE NIE CZUJE SIE PRZY MNIE BEZPIECZNIE i dla niej bylo bez znaczenia ze mialem trzech przeciwnikow zaprawionych w bojach. W jej oczach stracilem totalnie dlatego, ze dalem sie pobic. Kolejna ciekawostka to to, ze od tego momentu jak przegralem w bojce to ona stracila calkowicie ochote na sex tj. JEJ C/I/P/A ZROBILA SIE SUCHA. Czyli w jej oczach bylem niegodnym dostepu do jej krocza. Ty dluzej zyjesz na tym swiecie i co za tym idzie zakladam, ze miales wiecej partnerek kopulacyjnych. Powiedz mi, z kazda kobieta tak jest jak z ta moja byla opisalem ? Bo jak badalem sprawe wsrod znajomych, kolegow, to spotkal ich podobny przypadek gdzie kobieta porzucala faceta ktory przegral w bojce. Ja u tej bylem zdrady jeszcze odkrylem i puszczala sie od momentu jak poleglem w bojce. Zalezy mi bardzo na fachowej odpowiedzi i czy ja sie nie myle w mojej smialej tezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najszybszy, rozumiem, że po prostu nie lubisz być utożsamiany z tym słowem. Wiem...mi też kojarzy się Ekipą z New Jersey i pośladkami Kim Kardashian. Ale pomyśl, że im jeszcze za to płacą. Moim skromnym zdaniem to niesamowita umiejętność- być znanym z tego, że ...jest się znanym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PPP Nie musisz nic sprawdzać, bo Noweusz i jego podszyw, to ta sama osoba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
niestety nie znam tej Ekipy bo New Jersey nigdy nie byłem:( ja nie moge być utożsamiany z tym słowem bo nijak się ma do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju Obserwuję Cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
czuję właśnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju Lubisz Pewną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota karte macie czy za wstep placicie?.....ja mam ale złote gumowe misie Haribo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PPP Chyba nie bardzo ją lubi, bo nazwał ją idiotką i za to go nie lubię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PPP Ja tam Ciebie lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PPP Dlaczego masz taki Dziwny nick? Czyżbyś była poza granicami kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za gość wszędzie wkleja kwaśne minki?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PPP To jesteś poza granicmi kraju, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najszybszy kogo kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju kocha tylko siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×