Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zielona mgła

widmo,inspiracjo moja to dla ciebie

Polecane posty

Gość gość
To niech słodka uważa, bo jeden zwrot akcji i różnie moze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Zielona dokładnie pisał ten czub,że jest kaleką i jakieś leki wp*****la,a z matką to nie wiem czy kurfa.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejmy nadzieje,że zdechnie psychol jak jego stara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona mgła jak nie chce sie leczyc,to jego wina.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahahaha kto następny do odstrzału?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto wszedł na temat widma obrazal go chciał aby slodka obwinic. Aż tak chcecie ich sklocic o co wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona, a jaki miałaś wcześniej nick ? Bo coś czuje, że niezłe ziółko z ciebie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak koleś naprawde jest chory, bo cos pierdolił o antydepresantach to ja odpuszczam i bawcie sie bezemnie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 odnosze wrażenie, że Zielona chce ich skłócić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest chory, po prostu gdzieś kiedyś zawiódł się na kobiecie, a może na kobietach. Stąd ten dystans i brak zaufania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona z pomarańczki pewnie n*******la hahahaha stary numer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że zielona się nim zainteresowała i w jakiś sposób próbuje zwrócić na siebie jego uwagę ;-) Tylko czy on to zauważy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on jest chory, to ja jestem zakonnica.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie mam nic do nich :-) ani do kreski, ani do słodkiej ;-) a zielonej nie znam, chyba? Nie mam pojęcia bladego kim mogła być wcześniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee Zielona beke ma z debila ułomnego i stąd nagonka na widmo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***iątko jakieś zazdrosne w nowym ubranku i głupie jak zainteresowała sie ciotą widmo hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie co chcecie, a ja tam lubię widmo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego "ciotą widmo"?? przecież on kręci ze słodką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c***a bo płaczek wrażliwy, ale widać słodka lubi takiego pantofla i widmo je jej z ręki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz, s/p/a/m nie jest moim wykonaniem, chociaz mialem taki zamiar, ale ja jak juz sp/am/ow/al/em w odwecie, to jako zalogowany i nikt nawet bana nie dal mi. Nie mam tez czasu, bo czas to kasa dla mnie i nie mam jednak sumienia odbierac osobom KTORE PRZESIADUJA TUTAJ CALY DZIEN mozliwosci korzystania z przestrzeni publicznej. Udanej zabawy i sam ciekaw jestem czy ktokolwiek zdola wystalkowac mnie tutaj. Ale probowac mnie zlamac zawsze mozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo_ dziś Na chwile -Wolf, wracajac jeszcze do watku o ktorym wczesniej rozmawialismy, to ja dochodze do wniosku ze panna testowala mnie. Bo celowo wyciagala mnie na spacery wieczorem w miejsca gdzie nikt o zdrowych zmyslach nie spacerowalby z kobieta ktora dodatkowo szczuje ubiorem. Teraz dopiero poskladalem to w calosc. To byl tzw. test na samca alpha. Ty pisales z tego prace tj.o tej tematyce doboru naturalnego. Ja zaslepiony wtedy ta chemia milosci nie widzialem rzeczy takimi jakimi sa i przeciez z gory wiadomo byly, ze ktoras z grupek dresow pijacych alkohol w ciemnej uliczce doczepi sie w koncu do nas I JA BEDE MUSIAL WYKAZAC SIE WTEDY. Mialem trzech przeciwnikow o wzroscie 175-185 tak na oko i wadze 75-90 kg, wiec moje szansy byly z gory skazane na niepowodzenie. (ja 185 i z osiem dyszek wtedy wazylem) Jednego tylko zdolalem uszkodzic tj.najwiekszego tzw.lidera grupki i jak dopadlem drugiego to juz strzaly i kopy dostawalem od trzeciego, a pozniej gleba i butowany bylem gdzie juz nic nie slyszalem. Jezeli to suczysko testowalo mnie w tak niebezpieczny sposob, to nawet nie wziela pod uwage tego, ZE MOGLEM NAWET NOZEM OBERWAC bo czesto osoby z tych grupek nosza przy sobie noz. Czyli miala tak naprawde gdzies moje zycie i zdrowie, a w oczy mowila cos co ja chcialem uslyszec. I teraz najlepsze -jak juz wracalem do zdrowia, to ona oznajmila mi ZE NIE CZUJE SIE PRZY MNIE BEZPIECZNIE i dla niej bylo bez znaczenia ze mialem trzech przeciwnikow zaprawionych w bojach. W jej oczach stracilem totalnie dlatego, ze dalem sie pobic. Kolejna ciekawostka to to, ze od tego momentu jak przegralem w bojce to ona stracila calkowicie ochote na sex tj. JEJ C/I/P/A ZROBILA SIE SUCHA. Czyli w jej oczach bylem niegodnym dostepu do jej krocza. Ty dluzej zyjesz na tym swiecie i co za tym idzie zakladam, ze miales wiecej partnerek kopulacyjnych. Powiedz mi, z kazda kobieta tak jest jak z ta moja byla opisalem ? Bo jak badalem sprawe wsrod znajomych, kolegow, to spotkal ich podobny przypadek gdzie kobieta porzucala faceta ktory przegral w bojce. Ja u tej bylem zdrady jeszcze odkrylem i puszczala sie od momentu jak poleglem w bojce. Zalezy mi bardzo na fachowej odpowiedzi i czy ja sie nie myle w mojej smialej tezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo ty rzeczywiscie masz cos z glowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ziolona mgło juz prosze tak nie udawac ludzkiej pod publiczke, bo ludzie czytaja. Przeciez pani zalozyla ten temat w celu dissowania mnie, a dzien wczesniej twierdzila ze mnie lubi. Dwulicowosc to sie nazywa ? (pytanie retoryczne)P.S. Pani dzialania podchodza pod paragraf napastliwego nekania psychicznego. Gratuluje i szczere bez odbioru.P.S.2 jezeli czyms pania urazilem (bo np.oddycham) to przepraszam i bede na przyszlosc pania omijal szerokim lukiem bo cenie sobie komfort psychiczny jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_widmo_ dziś Pani Ziolona mgło juz prosze tak nie udawac ludzkiej pod publiczke, bo ludzie czytaja. Przeciez pani zalozyla ten temat w celu dissowania mnie, a dzien wczesniej twierdzila ze mnie lubi. Dwulicowosc to sie nazywa ? (pytanie retoryczne) P.S. Pani dzialania podchodza pod paragraf napastliwego nekania psychicznego. Gratuluje i szczere bez odbioru. P.S.2 jezeli czyms pania urazilem (bo np.oddycham) to przepraszam i bede na przyszlosc pania omijal szerokim lukiem bo cenie sobie komfort psychiczny jednak. Bywaja sekrety ktore tluka sie po glowie niczym nietoperze uwiezione na starym poddaszu, chcace uwolnic stlamszone dusze. Lecz obawa przed konsekwencjami skrzetnie strzeze, by nikt nie uchylil rabka tajemnicy zasnutego pajeczyna wspomnien. I tylko kolejna rzesa niczym spadajaca gwiazda odlicza dni, gdy wszystko przestanie istniec wraz z ostatnim zaciagnieciem kurtyny na horyzont. x Panie, proszę się nie wysilać, i nie udawać ofiary. Temat ten zrobiłam, żeby moja przyjaciółka, przejrzała na oczy, i nie robiła ideału z kogoś, kto na to nie zasługuje. Przykry sposób, ale cel szczytny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×