Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Inhalacje

Polecane posty

Gość gość

Czy inhalacje pomogą na uciążliwy katar u czterolatka? I co mogę innego podać, opròcz soli fizjologicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na receptę oprócz soli. Prawdę mówiąc mojej córce sól nigdy nie pomagała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sama sòl pomoże na katar? Podaje też nasivin ale i tak jest ciężko. Synek ciągle wyciera nosek i zaraz będzie miał podrażnioną skòrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o jakąś odpowiedź, to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję zwykle sól morską do nosa, a na bluzkę kropelkę olejku eukaliptusowego, wyraźnie widać że pomaga. Raz na uciążliwy katar dostał mucofluid, ale to na receptę, też bardzo pomógł, rozrzedzał katar bo wcześniej mały nie mógł nawet nosa wydmuchać. Prawie wszystkie nasze choroby to niegroźne przeziębienia i wtedy domowe, cebulowo-czosnkowo-miodowe kuracje, do tego wit C i odpowiednie warunki wystarczają żeby objawy, w tym katar, szybciej przechodziły. Pediatra zachęcała do wietrzenia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuję wam bardzo za odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pomagają inhalacje z samej soli fizjoligicznej ale to tylko na katar. 3dziennie po 2ml. Jak kaszel to kropelki na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 13.08 wlaśnie czekałam na taką wiadomość, bo nie byłam pewna czy inhalować na ten katar a teraz mi dałaś cień nadzieji że pomoże sama inhalacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Korzystamy z inhalacji przez Baby przy najmłodszym dziecku i są efekty. Najważniejsze że synka nie trzeba było jakoś specjalnie namawiać i przekonywać do takiej kuracji. Jak tylko zobaczył króliczka to od razu się zainteresował i zaciekawił także dość łatwo poszło całe przystawienie do maseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

U syna robimy inhalacje modelem Baby i jak najbardziej zdaje ten sprzęt egzamin. Smoczek sam w sobie ułatwia, ale też ważne że został wykonany z odpowiedniego tworzywa, jest bezpieczny dla dziąseł i podniebienia dziecka, nie podrażnia delikatnej skóry maluszka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era

Na inhalacja.pl jest rzeczywiście warty sprawdzenia poradnik, poruszają różne tematy od bardziej sprzętowych po bardziej praktyczne np. wdech aerozolu, rodzaje leków, inhalacja niemowlaka i tego typu. Dużo wskazówek które można zastosować na co dzień żeby sobie ułatwić prawidłową terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Dla dziecka sama estetyka i wykonanie modelu Baby jest już dużym plusem. U mnie córka od początku z wielkim zainteresowaniem pochodziła do inhalacji, a nie ze strachem i płaczem. Myśle, że duża w tym zasługa właśnie samego wyglądu inhalatora. Zajączek jest przyjazny, sympatyczny i takie też budzi uczucia u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 1.02.2019 o 13:24, Gość era napisał:

Na inhalacja.pl jest rzeczywiście warty sprawdzenia poradnik, poruszają różne tematy od bardziej sprzętowych po bardziej praktyczne np. wdech aerozolu, rodzaje leków, inhalacja niemowlaka i tego typu. Dużo wskazówek które można zastosować na co dzień żeby sobie ułatwić prawidłową terapię.

Warto rzucić okiem na inhalacja.pl. Ładnie zaprojektowana strona, łatwo można trafić do konkretnych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 8.05.2019 o 13:19, Gość aneta napisał:

Dla dziecka sama estetyka i wykonanie modelu Baby jest już dużym plusem. U mnie córka od początku z wielkim zainteresowaniem pochodziła do inhalacji, a nie ze strachem i płaczem. Myśle, że duża w tym zasługa właśnie samego wyglądu inhalatora. Zajączek jest przyjazny, sympatyczny i takie też budzi uczucia u dzieci.

Też kupowałam Baby dla naszych córek i zdaje egzamin. Smoczek super, maseczka dla dziecka też dopasowana i szczelna, nie ma obaw, że lekarstwo się będzie marnować i gdzieś wylatywać na oczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aad

Nie koniecznie trzeba kupować jakiś duży inhalator, warto sprawdzić także inne propozycje, np. taki mini inhalator Clip, który także u nas się zaczyna pojawiać. Koło 30 złotych, naturalne olejki, bezpośrednio do nosa, gwarantuje świetną inhalację, udrażnia nos w przeziębieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×