Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Troszkę świntuszenia ;)

Polecane posty

Gość gość

Pisząc do mnie, pamiętaj, że jestem najgorszym wyborem, jakiego możesz dokonać, jestem totalnie toksyczny jestem zmysłowym romantykiem, jestem ekshibicjonistą. Gdybyś rano, po szalonej nocy, chciała iść do pracy, byłbym ostatnim, który wyganiałby Cię z łóżka, wręcz odwrotnie ! Szukam kobiety, która będzie próbowała górować intelektualnie w naszej relacji i, jeśli choć trochę jej się to uda, to będę jej wiernym sługą posłusznie wypełniającym rozkazy i składającym daninę u Twoich stóp. Zatem napiszę prosto z mostu: interesuje mnie spotkanie, bez żadnego seksu, bez innych niebezpiecznych zachowań, chcę żebyś była kobietą, która patrzy, która mówi, która za pomocą swej inteligencji i prowokacyjnych zachowań doprowadza mnie do wrzenia, która na końcu - jeśli zasłużę - pozwala mi trysnąć :) jestem niegroźnym, sympatycznym gościem, który poszukuję trochę dziwnej zabawy, a jedyne co ryzykujesz to gorąca sperma na Twoich stópkach ;) Mam 34 lata, wysoki, szczupły, nie mnie oceniać czy przystojny, czasem tylko zaskakują mnie spojrzenia kobiet mijanych na ulicy, więc. napisz :) mateusz.maj.87 @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie nazwała tego "trochę"~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×