Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WarmiankaAgata

gdzie kupię legginsy czarne lateksowe prośba o porade

Polecane posty

Gość WarmiankaAgata

Cześć dziewczyny, proszę powiedzcie, gdzie moge kupić, w jakim sklepie, galerii, sieciówce czarne lateksowe metalicznie polyskujace legginsy. Wybieram sie na impreze w stylu lat 80tych i potrzebue takowych do stroju. Zależy mi na dobrej jakosci legginsach, ktore później bede mogła wiosną zalozyc do tuniki. Wazne aby nie mialy kieszeni, byly nieprzeswituace eleatyxzne i trwale. Bede Wam wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koonwaliaa
poszukaj na szafa.pl ja jakiś czas temu kupiłam tam tego typu legginsy w dobrej cenie :) w sieciówkach nie widziałam niestety ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WarmiankaAgata
No właśnie mam problem ze znalezieniem ich w sieciówkach, czyżby już moda minela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WarmiankaAgata
Obejrzałam szafe pl, ale wole najpierw obejrzeć ciuszki zanim kupię. Kiedyś się bardzo nacielam na zakupy z allegro. Te towary jakies takie chinskie. Macie jakieś sugestie gdzie moge dostać takie legginsy lub podobne, w klimacie lat 80tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżaB
Dobre legginsy i polskie na pewno kupisz na eidos-pl. Nie ma tam możne lateksowych ale są z wstawkami skórzanymi. Nie wiem czy o taki styl chodzi http://eidos.pl/legginsy-millicent-czarne,p3605,l1.html . Zobacz też spodnie z tego sklepu tam są bardziej "metalicznie połyskujące".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×