Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
"cała prawda o Komorowskim" - Sumliński w Wielkiej BrytaniixxTo tylko brednie i nic więcej. Podobnie jak z helem czy działem magnetycznym i "zamachem" pod Smoleńskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata Gosiewska (wdowa po Przemysławie Gosiewskim i posłanka PiS do PE) rozesłała do wszystkich europosłów zdjęcie przedstawiające Donalda Tuska i Władimira Putin w Smoleńsku. Po co? - Dla mnie pokazuje ono więcej niż raporty Anodiny i Millera razem wzięte - tłumaczy. Róża Thun (PO) uznała działanie Gosiewskiej za "kolejne świństwo PiS".xxxBecia całkiem odjechała...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokuratura przedstawiła wnioski z kompleksowej opinii biegłych i nie ma mowy o żadnym zamachu. Jak Pani odbiera te wnioski?xBeata Gosiewska (PiS): - Nic zmienić się nie może, bo Polska ma jedynie spreparowane przez Władimira Putina kopie dowodów. A na dokładkę instytucje, które są pod rządami PO, uwiarygadniają rosyjską wersję.xxxJak można takie bzdury pleść i to na trzeźwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesłi chodzi o przehandlowanie Lasów Państwowych, to pan Komorowski miał dobre intencje. Ekspert prof. Nałęcz poinformował go , że zbyt wielu obywateli zatruwa się muchomorami. Stąd ten dobroczynny POmysł , by pozbyć się muchomorów razem z lasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Jeśli chodzi o obecnego prezydenta, to on nie ukrywa sympatii do WSI. A SKOK Wołomin był zarządzany przez ludzi z WSI. To jest problem pana Bronisława Komorowskiego, a nie Andrzeja Dudy. Takie są fakty. Wszystko inne to bezczelność i hucpa - powiedział Jarosław Kaczyński w trakcie konferencji prasowej.xxBezczelnością i hucpą jest ten mały człowieczek (nie tylko wzrostem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna,że bezrozumne lemingozy zagłosują na WSI i tak wykończą Polskę i siebie i nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w zakonie. Kościół nie może zmienić niczego, co jest objawieniem bożym - w ten sposób wieloletnia przyjaciółka Jana Pawła II skomentowała w RMF FM poczynania papieża Franciszka. - Gdyby istotnie wszyscy katolicy byli świętymi, to świat byłby już dawno nawrócony.xxTą może tłumaczyć wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. O ile pamiętam to ośmioletnia. x a skad o takiej to niby pamietasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest areszt dla burmistrza z PO. Za łapówki Na trzy miesiące – na razie – trafił do aresztu burmistrz Sulmierzyc (woj. wielkopolskie). Piotr K., który jest również działaczem Platformy Obywatelskiej, usłyszał zarzut przyjęcia łapówek na łączną kwotę ponad 20 tysięcy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodała: - Zresztą to jest dobro ludzkości. Bo cóż to są dogmaty wiary katolickiej? Miłuj, kochaj wszystkich, nieprzyjaciół. Gdyby istotnie wszyscy katolicy byli świętymi, to świat byłby już dawno nawrócony.xxNo własnie. A nie chowanie przestępców przed wymiarem sprawiedliwości. Morderców, pedofilów itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich mało inteligentów łatwo "załatwić" zadając im pytania o konkrety. Wtedy zaczynają się gubić a więc zamiast podania konkretów . usiłują obrażac w swoim prymitywnym i gówniarskim stylu... x szybciutko pokaz gdzie sie ktos zgubil ciamajdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem pewna,że bezrozumne lemingozy zagłosują na WSI i tak wykończą Polskę i siebie i nas.xxNie mogą bo WSI nie istnieje a więc nie można nie nich zagłosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn a dlaczego pan prezydent Komorowski głosował przeciwko powołaniu Komisji Nadzoru Finansowego ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że wykonawca spieprzył robotę to też wina PO? Naprawdę nie dostrzegasz swojej śmieszności? x a ty nie dostrzegasz smiesznosci swojej partii ktora partaczy na kazdym kroku i kazda inwestycja wytrzymuje gora dwa lata bo jest to robione na zasadzie kolesiostwa czyli jak najwiecej sie nachapac a robote zrobic z najtanszych materialow tylko idiota tego nie widzi a ty jestes tego wybitnym tutaj przykladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn a dlaczego pan prezydent Komorowski głosował przeciwko powołaniu Komisji Nadzoru Finansowego ?xxNie wiem dlaczego. NApisz do niego maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie dostrzegasz smiesznosci swojej partiixxTrudno dostrzegać śmieszność "swojej partii" jak się nie jest ani członkiem ani sympatykiem żadnej partii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tylko idiota tego nie widzi a ty jestes tego wybitnym tutaj przykladem"xNo własnie. Tylko idiota może nie dostrzegac, że nie mam zadnej "swojej partii" a ty jesteś wybitnym przykładem tegoż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest areszt dla burmistrza z PO. Za łapówkixxI to jest przykład na to, że PO liczy się z prawem, w przeciwieństwie do pisiorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno dostrzegać śmieszność "swojej partii" jak się nie jest ani członkiem ani sympatykiem żadnej partii... x ciagle tutaj jezdzisz po pisie kaczynskim a pokaz mi posty kiedy w taki sam sposob wyrazasz sie o skompromitowanych politykach PO i ich aferach no pokaz!! Musi dojsc do zmiany wladzy bo kazda zmiana cos zmienia tylko taki tuman jak ty nie zrozumie tego no bo przeciez ty jezdzisz w delegacje pendolino i mieszkasz w roznych hotelach w tkorych mozna by cie bylo namierzyc buahahahhahaahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu mam pisać do pana prezydenta maila ? Ja pytam Ciebie Skarbnico Platformerskiej Mądrości :-) Wytlumacz proszę Cię bardzo jak to jest ze PiS jest zły i Duda bo podobno nie chcieli kontroli KNF nad Skokami.A pan prezydent Komorowski i PO są dobrzy bo nie chcieli powolania KNF ? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z toba nie ma sensu dyskutowac ciebie co najwyzej to mozna obsikac pseudo ekspercie polityczna madra glowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle tutaj jezdzisz po pisie kaczynskim a pokaz mi posty kiedy w taki sam sposob wyrazasz sie o skompromitowanych politykach PO i ich aferach no pokaz!! xxWystarczy czytać to co ja pisze tutaj.I chętnie pokażę i zacytuję jak tylko zostaną spełnione moje podobne prośby z trzech stron ostatnich.Jeśli ty czegoś chcesz to najpierw spełnij to o co ciebie wcześniej poproszono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet Tomasz Karolak zniknął z komitetu honorowego Bronisława Komorowskiego... > > I Chyra, który w 2010 głosował na "Władysława" Komorowskiego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z toba nie ma sensu dyskutowac ciebie co najwyzej to mozna obsikac pseudo ekspercie polityczna madra glowo xxTaka reakcja jest zupełnie normalna dla gówniarstwa takiego jak ty.Proste i prymitywne gówniarstwo nie potrafi dyskutowac merytorycznie, uzasadniać własnych słów a więc jedynie co może zrobić to np "obsikać" bo tylko na tyle starcza wam "intelektu"...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie sie plyta zaciela matole czy ty po prostu tak juz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu mam pisać do pana prezydenta maila ? x x Dokładnie. Przecież on i tak nic nie pamięta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sobie wyciagnij z klasera bilety pendolino i poukladaj datami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zacięła się płyta tylko ja mam to samo zdanie.Dlaczego?Bo ono jest przemyślane dogłębnie i uzasadnione.I to byłoby wszystko.Chcesz dalej dyskutowac to zacznij dyskutować a nie trajlowac jak stara baba w maglu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×