Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stecyn23

Zatrudnię księgową do firmy

Polecane posty

Witam poszukuje firmy księgowej, która zajmie się dokumentami w mojej firmie. Możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szukam księgowej lecz dobrze by było gdyby firma posiadala zaplecze w postaci prawników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że znam pewną firmę która się tym zajmuję liczyk.com.pl wejdź sprawdź, skontaktuj się, może znajdziesz coś dla siebie, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj poszukać kogoś na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami godnymi uwagi, na prawdę warto spróbować, być może tam znajdziesz kogoś na kim się nie zawiedziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam księgowej, częśc biurokracj ogarniam sam, a wiekszośc i tak prowadzę przez program Offigo do finansów, rozliczeń i organizacji pracy biura, dużo lepze wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją ksiegowa zamieniłam na http://biurorachunkowe.krakow.pl/ i nie załuje. Możesz sobie zobaczyc na ich oferte a moze akurat cos Ci sie spodoba (współpracują również z prawnikami) . Ja mam mała firme i dużo korzystam współpracując z nimi. Sprawdz sobie ich, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci mogę polecić, ale nie księgową, a całe biuro rachunkowe ;) Zajmują się rozliczeniami pit, księgami przychodów i rozchodów, ewidencją pracowników..no wszystkim :) więc zobacz www.buchhalter.opole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak także korzystam z usług biura rachunkowego. Myślę, że to znacznie lepsze rozwiązanie niż księgowa. Mniej płacę, a wszystkim zajmują się profesjonaliści. Z z biurem rachunkowym współpracuje już od prawie roku. Osobiście polecam kancelaria-dgp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej zatrudnić biuro rachunkowe. Ja mam świetne doświadczenia z http://ask-finance.pl/ , jestem naprawdę zadowolony z współpracy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że o wiele bardziej opłaca się rozpocząć współpracę z biurem rachunkowym, to znacznie bardziej opłacalne. Obecnie współdziałam z http://rewitkatowice.pl/ i jestem naprawdę zadowolony z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz do wyboru księgową lub biuro rachunkowe. Wiem, że na południu Krakowa jest jakieś dobre, chyba in-nova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio szukałam czegoś konkretnego i trafilam na strone biurorachunkoweoptima.pl i współpracujemy od około miesiąca. Spoko oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×