Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stecyn23

Wynajem boxów dachowych

Polecane posty

Witam, planuje wyjazd w góry i szukam do wynajęcia bagażnika dachowego do samochodu. Czy znacie jakieś firmy ktore sie tym zajmuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zamiast trzymać samochód w garażu mógłbyś go garażować na zewnątrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znam, poszukaj na wypozyczalniaboxow.pl powinieneś znajeźć coś dla siebie. Pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanderjacko
dzięki za polecenie wypożyczalniboxow - wypożyczyłem od nich świetny bagaznik na dach. Dobra jakość! Polecam, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie do nich- www.bagbox.pl. Prowadza również wynajem, nie wiem tylko jak teraz jest wiec trzeba się dopytać szczegółów. Ale powiem, ze firma ta swojego czasu z nieba mi spadła i śmiało mogę polecić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleksanderjacko 2018.05.28 a jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo w tym roku jeździłem ze sprzętem do nurkowania i wszystko pakowałem do boxu właśnie na dach. Taki bagażnik mam zamówiony ze strony http://terradrive.pl/. Żona mi coś takiego wypatrzyła ;) Bardzo dobra jakość , wzmocniona konstrukcja dołu, aerodynamiczna budowa – wszystko to się przekłada na komfort jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o boxy które sobie poradzą jak trzeba będzie przewieść coś dłuższego (typu narty, wędka) to polecę Terra Drive i te mechanizmy co oni sprzedają. Porządna jakość samego tworzywa, mocny stabilny montaż do belek, no i też sam kształt jest na tyle aerodynamiczny że w czasie jazdy nawet dość szybkiej na autostradzie nic złego mi się na dachu nigdy nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×