Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masakryczna

Problem z Wlosami.. co zrobic? (rozjasnianie)

Polecane posty

Gość Masakryczna

Hej napisze w skrocie zniszczylam swoje wlosy ktore byly grube i bylo ich duzo zniszczylam je w sumie w 6 miesiecy mniej wiecej.. caly czas farbowanie co miesiac itd do tego moja siostra robila to w domu i nie patrzyla na to zeby robic to delikatnie bo uznala ze mam przeciez tak duzo wlosow.. ostatnio kupilam farbe blond palette ale zeby ja zrobic musialabym znowu rozjasnic wlosy bo zrobilam pomylke i raz nalozylam farbe ciemna .. i okazalo sie ze jednak chce wrocic do Blondu .. ale kupilam farbe zanim zaluwazylam ze nie mam juz polowy wlosow ktore mialam lub nawet wiecej planuje robic maseczki na wlosy i kupilam szampony same naturalne z vitaminami, problem w tym ze nie dosc ze sa delikatne i podniszczone to jeszcze kolor beznadzieny sprany.. czuje sie okropnie.. a rozjasniacz kosztowal duzo moja siostre i mam juz farbe wiec chcialabym zrobic blond ale tym razem rozjasniajac pasemkami zeby nie dotykac skory glowy jak to moja siostra mi robila bez opamietania jechala jak lecialo.. pytanie.. czy jesli dodam do rozjasniacza jakiegos balsamu do wlosow (odzywki) lub olejku to nie zniszczy mi tak wlosow ? .. doradzcie cos bo jestem w kropce nie wiem co zrobic.. a ktos na blogu o wlosach radzil tez ze przy cienkich wlosach lepiej farbowac na jasne kolory bo przeswity nie rzucaja sie tak bardzo w oczy.. Szczerze zreszta nie chce innego koloru ale nie chce pogorszyc juz totalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak ale to tylko jak sie wie jak 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×