Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda K26

Własne opowiadanie erotyczne

Polecane posty

Gość Magda K26

Mam 26 lat i lubię erotykę, często fantazjuje i pomyślałam że coś napiszę na próbę.To oczywiście czysta fantazja. Miłego czytania i liczę na wasze opinie. Mąż zaprosił kolegę ze studiów na kolację ,więc od rana zajęłam się zakupami.Był bardzo gorący dzień i maiłam na sobie tylko skąpą letnią sukienkę i sandałki na koturnach. W pewnym momencie mąż zadzwonił i powiedział że gość już przyjechał , a on musi jeszcze pojechać do pracy załatwić wolne na następny dzień.Wróciłam z zakupów i zastałam pozostawionych , kilka męskich ciuchów oraz odgłosy dochodzące z łazienki. No cóż gość postanowił się odświeżyć. Rozłożyłam zakupy i przechodząc obok łazienki zobaczyłam uchylone drzwi. Zajrzałam z ciekawości..... a pod prysznicem stał nagi czarnoskóry mężczyzna. Był umięśniony krople spływały po jego szerokich plecach do idealnych pośladków. Nie mogłam oderwać oczu, poczułam podniecenie. Obrócił się i zobaczyłam jego penisa, czarnego i dużego. Mydlił go swoimi dłońmi, był sztywny ,patrzyłam jak krople wody spływają po jego ciele. Skupiłam się na jednej kropli jakby to bym była ja, kropla ta spływała z jego klaty do umięśnionego brzucha i idealne wyrzeźbionymi rowkami docierała do penisa , zmywając mydło i odsłaniając jego żylastą skórkę. Ciarki przechodziły po moim ciele, stałam tam jak wryta.Wyszedł spod prysznica wprost do mnie, chciałam uciec ale on złapał mnie swoimi silnymi rękami za moje wątłe nadgarstki i wyprowadził z łazienki do sypialni. Nie potrafiłam się oprzeć był taki męski.Jednym ruchem mnie obrócił i przytulił do siebie. Nic nie mówił , tylko mocno mnie ścisną i poczułam między udami jego penisa. Uwolnił moje dłonie które położyłam na jego silnych rękach, ściągną ramiączka i masował moje piersi.Zrobiłam się mokra, on całował mnie po szyi i skierował palca do mojej pusi, wiedział już jak bardzo jestem podniecona. Nagle rzucił mnie na łóżko , sam stał i nic nie robił. W tej chwili chciałam dosłownie zjeść jego k****a, ssać ,lizać. Uklękłam przed nim jak na zawołanie, ujęłam jego penisa w dłonie. Całowałam i brałam go do ust , pod językiem czułam każdą pulsującą żyłę. Ssałam go tak namiętnie jakby to była najsłodsza czekolada na świecie. Moje dłonie oplatały jego jędrne pośladki. Jego penis był spory mimo to kilka razy mając go w ustach dotknęłam nosem jego podbrzusza.Podniósł mnie i położył na łóżku, na brzuchu. Leżałam tak z wypiętą pupą a on dosiadł mnie od tyłu i położył penisa pomiędzy pośladkami, w tym momencie zadrżałam w obawie że będzie zbyt duży lecz gdy powoli go wsuną i zaczął penetrować moją cipkę czułam tylko przyjemność.Czułam jak wypełnia mnie w całości. Jęczałam z rozkoszy. Trzymał mnie za biodra i posuwał jak prawdziwy samiec, czułam ten kipiący testosteron. Docisną mnie całym ciałem, wiedziałam że zaraz się spuści, o tak jego penis wyrzucał spermę w mojej cipce, mega orgazm. Nagle odpłynęłam leżąc tak pod nim. Podniósł się ze mnie i powoli wyciągał swojego penisa a sperma nadal z niego kapała. Mój orgazm trwał, jakbym była w transie. Po chwili zwlekłam się z łóżka, podciągnęłam ramiączka sukienki, poprawiłam włosy, wytarłam reszki spermy z krocza i pupy. Pościel wrzuciłam do prania i tak gotowa czekałam na powrót męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Koniobijcyyyyy..... czas start!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Erozja Ty takie świństwa czytasz?:D I to w sobote , z rana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc, czytałam tutaj dużo lepsze. Bardzo amatorskie. Czytaj więcej i ucz się :) jeśli zależy Ci na jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda K26
To moje pierwsze opowiadanie. Możecie powiedzieć co było OK a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Racja... przeleciałam tylko lewym okiem!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Aaaaa... jak czarny to doczytam! Ta ich biaaała sperma... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A krolewna ciagle kwiczy
to za malo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandralove
Fajne , z życia wzięte?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzorowane na jaimojapielegniarka . blogspot . com / search / label / Panna%20White ???? dla mnie bomba i chce kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda K26
gość wczoraj To znaczy że Ci się podobało moje opowiadanie czy z tej strony którą zapodałaś/eś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też bardzo się podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda K26
Mogę coś jeszcze napisać, jeśli się wam podoba, tylko jak będę miała więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Części mniej higieniczną z tą spermą mogłabyś ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×