Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

k***a no lecą na mnie same brzydkie dziewczyny :(

Polecane posty

Gość gość

k***a no lecą na mnie same brzydkie dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie możliwe żebym był genetycznie atrakcyjny tylko dla tych brzydkich! przecież sam jestem przystojny to niesprawiedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko tak ci się wydaje, pewnie pasztet z ciebie, brzydkie dziewczyny mają małe wymagania - sorry, ktoś ci to musiał powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ludzie mówią że jestem przystojny zarówno młodzi jak i starzy k***a no to nie sprawiedliwe innym przychodzą młode laski z łatwością a ja mi k***a nie, chyba że jakiś bazyliszek się zakręci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mówią ci że jesteś przystojny żeby ci nie robić przykrości mówieniem prawdy :D Pewnie jesteś beta facetem, dlatego ładne na ciebie nie lecą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość ładnych mnie zlewa, a jak jakaś odwzajemni zainteresowanie to się okazuje że ma z doopy charakter :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz - pasztet z ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jestes jednym z tych prawików z tematu o partnerach seksualnych :-D kompleksy dopadły widzę :-D myślisz ze wygląd ci wystarczy cza być z charakteru też fajnym a nie takim idiota co kobiety traktuje powierzchownie i się dziwi czemu zadna go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, mnie nawet pasztety zlewają jak jakiegoś pryszczatego spasionego zakapiora, choć jestem calkiem przystojny... juz nie wiem co robić by być jeszcze bardziej atrakcyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol jeśli pasztety cię zlewają to znaczy że jesteś poniżej wszelkiej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ładne mają z d**y charakter? Może to z twoim charakterem jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci w PL są żenujący - brzydalom się wydaje , że są przystojni, a o kobietach tych od 4/10 do 8/10 mówią brzydkie/ pasztet/przeciętna, im się marzą takie laski jak Doda, Natalia Siwiec podczas gdy sami mają wielki owłosiony brzuch, cycki większe niż niejdna karmiaca matka, zakola, totalnie brzydkie twarze, ale nie, każdy jeden to super ciacho :D co za dziwny traf nie chce ich polaczyc z żadna modelka ;D aaa, ci naprawdę przystojni nie siedza na durnych forach, maja powodzenie w realu, nie musza się chwalić, na ogół są w związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie musi być przystojny tylko mieć kasę i być zaradny. Przecież kobiety nie są wzrokowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Bzdury znam mase przystojnych facetow i niemoga sie opedzic od dziewczyn i same na ich widok sie slinia i ich podrywaja. Jesli facetowi wydaje sie ze jest przystojny i nie ma powodzenia to tak wydaje mu sie tylko ze jest przystojny. Znam facetow mieszkajacych z mama i jak wysoki i przystojny chocby bezrobotny kazdy jeden ma ladna dziewczyne. A kasa i zaradnosc to mit nieudacznikow zyciowych ktorzy mimo urody zachowuja sie jak totalne wiesniaki. Mam znajomego 160 wzrostu miesiecznie zarabia od 20 do 30 tys zlotych czyli calkiem spoko. A powodznie ma zadne. Bo dziewczyna wola miec przystojnego chlopa i pochwalic sie nim przed znajomymi chocby zarabial marnie lub wcale niz pokazac sie z jakims karaczanem. I taka jest rzeczywistosc. Bo kobiety to zwyczajne prostaczki kierujace sie zwierzecymi instyntkami niczym samice malp. Ale ktora sie przyzna do tego lepiej pi..eprzyc bzdury o wielkiej milosci i motylkach w brzuchu. Bo jeszcze jacys romantyczni i..dioci uwierza w te ich bzdury ktore zalegly sie w pustych glowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
1 godzinę temu, Gość adam napisał:

Bo dziewczyna wola miec przystojnego chlopa i pochwalic sie nim przed znajomymi chocby zarabial marnie lub wcale niz pokazac sie z jakims karaczanem. I taka jest rzeczywistosc. Bo kobiety to zwyczajne prostaczki kierujace sie zwierzecymi instyntkami niczym samice malp.

No bo faceci to są tacy nieprymitywni, dobroduszni i szlachetni i nie lecą wcale a wcale na wygląd, co pokazuje choćby tytułowy post. A jak kobiety lecą na kasę, to z kolei raban ogromny, że materialistki, że sprzedajne leniwe kur/wy, które tylko cielsko mają do zaoferowania itp. Której wersji by nie obrać kobiety zawsze według pewnej grupy chłopów są te zueeeee, a mężczyźni to poczciwe, biedne poszkodowane żuczki. Może się mylę, ale na moje oko to duzo częściej kobieta przymknie oko zarówno na brak odpoiedniej atrakcyjności fizycznej jak i na majętność faceta, niż facet na powierzchowność kobiety, a i coraz więcej chłopów przygląda się bacznie czy dana kobita jest dobrze sytuowana, bo (jak sami twierdzą) nie chcą pasożyta do utrzymywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczony byłem by być pracowitym by nie pokazywać porażek by świętować sukcesy tylko w gronie najbliższych mi ludzi. Jak każdy facet wiadomo że lubię kobiety ładne. Mechanizm jest prosty przyciągać ma wyglądem chce z nią zostać bo jest inteligentna mam z nią o czym rozmawiać. Akurat w naszym świecie to facet utrzymuje rodzinę to facet jest głównym "finansatorem". Nie widziałem jak żyje rodziny w której to ona piękna i inteligentna utrzymuje jego i dzieciaki. Jakieś głupoty że to mężczyźni szukają tylko takich co by utrzymywały. Rozmiawajac nawet o tym że spora część wybiera te najładniejsze a na brzydsza koleżankę nie spojrzy otóż geny geny się liczą. Dla niektórych bab kasa. I w tym momencie kobiety jednak wygrywają bo faceci inwestują w urodę bo utrzymują taka i się cieszą że z nimi taka kobieta jest jednak to inwestycja która z roku na rok przynosi straty uroda blednie bo nie oszukukmy się ale nie każda się pięknie starzeje. Kobieta zaś inwestuje uczucia w pieniądze. Jak gość jest ogarnięty to zarabia już tylko więcej ona jest coraz brzydsza a on coraz bogatszy. Kto na tym lepiej wychodzi? Chyba już wiecie. Następna rzecz rewolucja seksualna. Dawniej taki Zenek spod kieleckiej wsi żenił się z Zosia z sąsiedniej wsi teraz Zośka nie chce Zenka tylko wyjdzie za mąż za kierownika Mariusza z Kielc którego poznała na dyskotece w Pcimu. Ogólnie to wymagania kobiet wzrosty i już nie wybierają taki jak są same tylko lepszych bo w życiu będzie łatwiej. Sam jestem przystojnym mężczyzną i zawsze kręciły mnie kobiety o latynoskiej urodzie. I powiem że miałem takie szczęście że zawsze podobalem się sianowlosej typowej Pólce. Cóż takie życie. Jednak jako osoba pochodząca z biednej rodziny nigdy nie myślałem by ochajtac się z bogatą nie mój świat nikogo nie chciałem oszukiwać. Mam dwie ręce trochę rozumu więcej wiedzy umiem posługiwać się komputerem, jeżdżę wszystkim co ma koła. Dałem se rady i dam radę. Grunt w tym wszystkim by mieć szacunek do każdego i nikogo nie oszukiwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×