Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trójkącik !!!

Polecane posty

Gość gość

Witam Was drogie panie. Mam takie nietypowe pytanie, ostatnio z mezem zachcialo nam sie eksperymentu i szukamy Pani lat 20-25 z okolic Bielska do trojkatu... Czy ktoras z Was ma ochote w spelnieniu naszej fantazji erotycznej? Szukamy osoby dyskretnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wchodzi seks z tobą?Czy jesteś szczupła ?bo ja tak.Do tego chętna bym była,ale tylko z meżem bo mialiśmy raz na wkacjach seks z wymianą partnerów jest dużo lepszy od trójkąta nik nie jest osamotniony.Pieściłam się z tamtą kobietą gdy od tyłu kochałam się z kochankiem ,a mąż z kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerabialismy trojkat z facetem i mezem.Mialam dosc mocne rzniecie i doznania wspaniale.Nastepny raz z dziewczyna bardzo mloda 19 lat byla dosc mocno podniecona i po seksie z moim mezem doprowadzala go do kolejnego wzwodu obciagajac i kolejny raz byla zerznieta.Maz zrobil mi minetke szybko doszlam bo bylam podniecona.Dopiero po kilku godzinach przy tej dziewczynie mnie dlugo kochal bo trzeci wytrysk nie chcial nastapic.Nad ranem zdazyl sie z nia pokochac i dopiero dziweczyna poszla calujac sie namietnie z nami.Teraz tylko mamy wymiane partnerow i to jest najwspanialszy seks.Widze jak maz rznie kochanke potem zmiana maz z kochanka widzi nas w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptaszek mi stanal jak ten temat przeczytalem. Tez tak chce. Panowie zrobcie to ze mna gdy moj maz patrzy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×