Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakim tekstem dopiekliście swoim teściom?

Polecane posty

Gość gość
Nic dodać nic ując,chowała to badziewie ulica,bo jakoś mi się nie chc e wierzyć ze miałyście normalne domy i rodziców :):):):) inteligentne i dobrze wychowane osoby tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ostatni tekst do niej jestem zmęczona i nie mam ochoty na wizytacje.Bo chciala wpasc .Ja zawsze mowie to co myslę nie lubie owijania w bawelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak, inteligentne osoby dają sobie srać na głowę :o nie podskakujcie już, bo tu było milion gorszych tematów i jakoś szczekałyście jak stado wsciekłych suk więc nie zgrywajcie takich świętoszków. Matko juz pogadac nie można i nic napisać, bo obrończynie teściowych się znalazły :P no myślałby kto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to piekielne szwagierki które same jada po swoich teściowych ale już ich bratowe mają lizać parchate syry ich obleśnych matek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam takiej potrzeby żeby dokuczyć teściowej.Mieszkała 160 km. od nas , a gdy przyjechała na tydzień, lub dwa zawsze służyła radą i była pomocna.Była wyjątkowa osobą,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty mądralina ortograficzna i nie tylko. Nie pisz tego bloga bo chce się rzygać.Ludzie jak chcą założyć rodzinę to nie wyciągają łapy tylko najpierw zaczynają pracować by mieć pieniądze na poczatek.Ty nie dosatałaś bidulko obiecanej kołderki z podusią od tesciowej i do tej pory śpisz pod kocykiem od mamusi ha ha ha,wstydz się,szkoda słow by czytać te twoje chamskie wypociny,wyciąganie łapy roszczeniowej synowej.Dziwię się tej tesciowej że nie spuściła cie jeszcze ze schodów.Ogarnij sie,zarób sobie,żeby zmieniac samochody to trzeba miec pieniadze a nie czekac by tesciowa dokładała.Idz do swojej matki niech ci da jak chcesz duuupsko wozić brykami.Głupia pindo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a twoja mamcia? wyjmuje z gumofilcy i pewnie pachną,a sołtys robi pedicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z QQQQQ tu sie zebrały :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie używam wulgaryzmów ale moja teściowa doprowadziła mnie do ostateczności. Wiecznie ględzi i komentuje, ryje mi po szafach i krytykuje, że szklanki mam tu, a talerze tam, wielokrotnie powtarzam, że sobie nie życzę to teraz po kryjomu. Wracam z łazienki, a ta stoi nad szufladą szybko ją zamknęła jak mnie zobaczyła wkurzyłam się powiedziałam, że ma natychmiast zabierać swoja tłustą du...ę suka jedna i wypier...lać w podskokach. Ale się wkurzyła. Naskarżyła mojemu mężowi ale ja się wszystkiego wyparłam i udawałam wielce zaskoczoną, że owszem przyłapałam ją jak grzebie nam w szafach ale to chyba dlatego tak nawymyślała, bo jej głupio i wstyd, mąż też się na nią wkurzył za rycie w szafach i "kłamanie" :) ma baba czego chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś e zagląda do szuflad bardzo zle o niej świadczy ale to że ty do kobiety starszej o pokolenie wyrazasz się jak taka z pod latarni to już tylko świadczy o tobie co sobą prezentujesz i w dodatku kłamiesz oszukujac męża.Jak jestes taka chojraczka to czemu nie postawisz się tez męzowi tylko uciekasz w kłamstwo? ano dlatego ze jestes kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopieklam tym, ze powiedzialam ze nie zamierzam zajmowac sie tesciem pijakiem na starosc. gowno mnie obchodzi mysleli ze zrobia ze mnie swoją nianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kiedyś Qwiszonie tez cie dopadną takie obelgi,tylko bachory podrosną,jaka mać taka nać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Inteligentne osoby mają inteligentnych partnerów i ich rodziców,a cham zawsze ma to na co zasługuje czyli drugiego chama. Mam dreszcze czytając ten topik,bo mam dwóch nastolatków i nie wyobrażam sobie że kiedyś takie badziewie może stanąć w moim progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy:)o jednym zapomnialyscie?zeby nie tesciowa ,kto wychowalby wam dzieci!!???:(:(I oto jest wasza wdziecznosc za opieke!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze :) jak trzeba być głupią teściową by synowej pomagać przy dzieciach,ja w swoim otoczeniu takich głupich nie widzę.A te które pomagają to i synowa i wnuki jak dorosną to weypną na babkę tyłek.Murzyn zrobił swoje,.murzyn może odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie bój się moja córka nie spojrzałaby nawet na takie badziewie jak ty i twoi denni synkowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dreszcze czytając ten topik,bo mam dwóch nastolatków i nie wyobrażam sobie że kiedyś takie badziewie może stanąć w moim progu. xx mozesz się zdziwić, moja mama też sobie nie wyobrazała, a jednak mój inteligentny brat po studiach przyprowadził sobie taką lambadziarę tipsiarę, a wiesz dlaczego, bo potrzebował kobiety do seksu (a nie inteligentnych rozmów), a takie łatwo się prują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś twoja córka bedzie potrzebowac sponsora a w zamian dawac dobrze d....y,moi synowie sa wychowywani tak ze wiedzą co znaczy szanujaca sie dziewczyna i z pewnoscia nawet patykiem by takiej nie tknęli, wiedz nie kadż i spadaj prać gacie córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz rację,niech się prują i dobrze dają ale nie pod moim dachem.U mnie nie ma miejsca dla szmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was debilki. Jedna lepsza od drugiej. Oby jak najdalej od was plebsiaki jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsiaczki udają inteligentne. Śmiech na sali. Niech się nawzajem zjedzą @ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dopiekam bo to rodzice mojego meza. Nie mam swietych tesciow ale jak mi sie cos nie podoba to pp prostu mowie jak doroaly czlowiek. nie musze ich kochac ale szanuje ich bo wychowali mi meza. xxx mam takie samo podejście. Nie wiem skąd biorą się tak chamscy ludzie. Ci teściowie wychowali waszych mężów , skoro wam nie odpowiadają to ich unikajacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i się baby pokłóciły! a taki fajny temat mógł być. Ja podczas świątecznego obiadu, gdy po raz kolejny pouczała mnie co do wychowywania i karmienia naszego synka powiedziałam, że swoje dzieci już wychowali, są dorosłe, mogą spojrzeć , jeśli nie pamiętają i nam niech dadzą wychować nasze. Pomogło, ale na krótko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś choc temat nie dotyczy mnie to tylko dopowiem ze nie daleko pada jabłko od jabłoni,jaka mamusia taka córusia a chłopcy beda walic oknami i drzwiami ,nawet jak jest brzydka i głupia byleby dobrze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero szacunku do starszych ludzi...obojetnie czy to teściowa,matka, babcia, dziadek czy stary zmarnowany bezdomny. Zdziwienie, że one tak tesciowym ubliżają, one pewnie do swoich matek i ojców też nie maja szacunku.Ba, one nawet swoich mężów nie szanuja. Dobrze wychowany czlowiek nie rzuca mięsem. A tu jeszcze kobiety, takie słownictwo jak spod rynsztoka...Daleko wam do kulturalnej kobiety, oj daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealistki się znalazły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wychowanie wynosi się z domu rodzinnego, widocznie ich matki i ojcowie tak je wychowali. Do własnych rodziców też się tak zwracają. Ja się dziwie co Ci faceci w nich widzieli, pewnie tacy sami jak i one, skoro tolerują takie pustostany. Kobieta z klasa potrafi operować słowem w taki sposób, że nie potrzebuje wulgaryzmów by zwrócić komuś uwagę, z satysfakcją, że jej przekaz wywarł na kimś wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się,ale te pustostany podnieca to jak dopieką rodzicom męża.Widać wyniosły z domu rodzinnego że matka ich ojca to ta gorsza babcia.Gdyby tesciowe miały głowę na karku to synowe byłyby przyjmowane tylko na wycieraczce,a że są naiwne to je opluwają.Ze mną żadna nie będzie mieć łatwo:):):): już widzę jak jej złośc duuupsko rozrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdą jest, że jak prostakowi nie rzucisz ordynarnym słowem to on innego nie pojmie.To są betony,na nich kulturalna rozmowa wrażenia nie zrobi,trzeba z grubej rury by dotarło.Te typy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pokazałyście synowe swoje oblicze.Tylko kilka dziewczyn choć może nie kocha teściowej potrafią mądrze napisać .Reszta to zwykły element.Szkoda mi waszych teściowych,że muszą mieć w rodzinie tak puste baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×