Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marion Lemoin

...CIĄGLE JEDNA KRESKA... temat dla bezskutecznie starających się.

Polecane posty

Antje, lekarz generalnie stwierdził że nie jest źle, że jestem zdrowa i mam się starać. Mam koleżanki co z pęcherzykowatymi jajnikami pozachodziły w ciąże. U mnie to raczej nie jest aż tak poważne skoro hormonów nie przepisał. Biorę tylko Inofolic, folik i wiesiołek od 1 do ok 12 dnia cyklu. To nie jest tak, że ja cały cykl jestem nakręcona i uprawiam seks tylko w dni płodne. Przy płodnych zdarza nam się to częściej, ale nie leże później z nogami u góry, nie wariuję. Testy owulacyjne robiłam tylko i wyłącznie po to, by zobaczyć czy mam owulacje. Jestem osobą zabieganą, pracuje, zajmuję się domem, mam dziecko, prowadzę zdrowy tryb życia, ćwiczę 3 razy w tyg. Tylko co miesiąc, gdy zdąze zrobić test (jeśli @ nie przychodzi wcześniej) to żal człowiekowi jak widzi tą 1 kreskę i przychodzi chwila zwątpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój 5 cykl starań, a wlasciwe zaraz 6-sty, staramy się o pierwsze dziecko, wczoraj powinnam dostać okres, póki co obserwuję lekkie plamienie, licze że to może plamienie implementacyjne... :) test robiłam w poniedziałek pokazała się jedna kreseczka. Zaraz po pracy wstąpię do apteki, jeśli bedzie jeszcze sens, tzn nie pojawi się większe krawawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś powinnam mieć okres a mam wodnisty biały śluz.... Tez taki macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa dni do okresu ale mój sluz jest mleczny o konsystencji balsamu. Wodnisty, prawie wodę miałam podczas owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup castangus i olejek z wiesiołka. Ja kupiłam. Po miesiącu zaszlam. A przed przez 10 miesięcy nie moglam. Poczytaj wiele kobiet tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marion a kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, głowa do góry, zaczynasz nowy cykl. Ja powinnam dostać okres jutro, pojutrze, więc idziemy równo. To też będzie mój szósty cykl. Trzymam za nas kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mi się płakać... taką miałam nadzieję, że w końcu się uda i wszystko się poukłada ;( Tak się staraliśmy znowu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lece dziś po ten olej z wiesiołka i .. castangus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, masz śluz płodny? Jeśli tak, to nie ma potrzeby brania wiesiołka. To juz prędzej kup inofolic, ale ostrzegam, drogi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tabletkach antykoncepcyjnych zajść nie mogę. Juz 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam olejek z wiesiołka. Myślę czy kupić castangus, ale mam regularne cykle, a nie chce sobie tez nim zaszkodzić. Ale chyba spróbuję i kupie go, najwyżej odstawie. Juz mam dosc tych 8 miesięcy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też brałam, ale przez 4 miesiące tylko. Na trądzik. Bonadea. Odstawiłam bo nie czułam się zbyt dobrze. Może to ma wpływ na moje problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz będę testować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadliwy test... Jutro musze kupić następny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Castangus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszla któraś z tym castangus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerasta mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdobądźcie wykształcenie, weźcie się do roboty, a nie bachory w głowie i życie na łasce męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×