Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarzyna22

problem z 9 miesięczna coreczka

Polecane posty

Gość gość b
No a teraz sie naczytalas ze masz za grube dziecko. Ja sie o swoim tez nasluchalam od rodziny i znajomych.ale mam to gdzies.mam duze dziecko i tyle. Pogadaj z pediatra jak cos ci nie pasuje,na moje z twoim dzieckiem jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj raczkowal jak mial 8 mies, a 9 to przeciez mala roznica, wazne ze probuje,i jak powiedzialas przyjmuje pozycje do raczkowania i sie buja -> przeciez to znak ze niedlugo pewnie ruszy do przodu. Jak napisalas jest ciezka. Dzieci z wieksza waga moga troche wolniej rozwijac sie pod wzgledem motorycznym. Osobiscie zaczelabym sie martwic jakby nie bylo widac progresu. Ale jak sie martwisz mozesz ja pokazac rehabilitantowi, ktory pokaze Ci jakie robic z nia ewentualne cwiczenia i zachecac do raczkowania. Aha, nie wszystkie dzieci raczkuja, chociaz podobno dobrze jest jak to robia ze wzgledu na rozwoj mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, bardzo proszę mamy dzieci w wieku 1,5-2 lata o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która jest mi potrzebna do pracy dyplomowej. Po wypełnieniu dostaną Panie przepis na pyszny deser - budyń, także dla maluszka (zdrowy, bez cukru i mąki :)) Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/179259/5-wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-namase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze starszy temat, ale mam podobny problem z córeczka, ma 8,5 miesiąca o nie gaworzy, w glowe zachodzie dlaczego, gadam do niej cały czas a ona nic. Ruchowo super raczkuje, wstaje przy meblach, przetrzymywania pod paczki robi kroki. Ale ten brak gaworzeni a mnie martwi. Jak było u Ciebie kiedy zaczęła gaworzy? Będę wdzięczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pierwsze dziecko nie raczkowało w ogóle , ale dzisiaj ma 2, 5 roku i jest ok , nawet hej do przodu, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×