Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarzyna22

problem z 9 miesięczna coreczka

Polecane posty

Witam. Moja córeczka za tydzień będzie mieć 9 miesięcy. Niepokoji mnie dużo rzeczy. Jest duża jak na swój wiek wazy 12 kg i ma 88 cm. Noe jest tłusta tylko taka ubita. Jest bardzo *****iwa na łóżku to potrafi się z tysiąc razy obrócić przekrecic. Jak narazie nie raczkuje przyjmuje tylko pozycje do raczkowanoa i się buja. W lozeczku się podciaga i potrafi przez chwile stać jak ja wezme pod to na miękkim podłożu zrobi parę kroczkow z moja pomocą. Nie gaworzy teraz jak była mniejsza to ciągle było ja słychać. Ogólnie to ma apetyt. W nocy często płacze przez sen muszę jej dawać mleko parę razy przez sen. Ida jej cztery ząbki juz od 3 miesięcy. Na imię reaguje umie robić papa. Ale więcej nie chce nasladowac. Na spacerze nie chce siedzibę w spacerowce tylko płacze i chce na ręce. Jest tez bardzo nerwowa trzepocze rękami jak się cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jaki masz problem wszystko ok jak na ten wiek moze troche duza i tyle ale jak sie duza urodzila to jest w porzadku, w nocy moja tez je 2 razy po pol butelki ma 10 mies i zachowanie podobne do twojej tylko moja juz raczkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie kazde dziecko rozwija sie we wlasnym, indywidualnym i najlepszym dla siebie tempie moja corka wczesnie raczkowala za to pozniej chodzila (13m-cy) synek zaczal pelzac gdy mial 6 m-cy, teraz ma 11, 5 m-ca i ciagle pelza , choc umie raczkowac i chodzi doskonale ale przy meblach po prostu lak mu wygodnie nic na sile gdy Twoja corka poczcuje sie na silach zacznie raczkowac, a moze od razu bedzie chodzic??? nie stresuj sie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...powinnas za to zwrocic uwage jesli corka zaprzestalaby wykonywac juz nabytych umiejetnosci to tak woli scislosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do spacerówki próbowałaś wozić ja w dwie strony( przodem do Ciebie i tyłem)? Moze któraś z pozycji jej nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zdecydowanie za gruba Zmien jej diete i ilość jedzenia Niemowlak 9 mscczny,a by wazyl 12 lg jest gruby, sorry, ale tuczysz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za gruba jest wiec nie ma sily sie ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko! Moja córka także we wózku nie lubiła siedzieć ani leżeć jak była mniejsza. Zawsze na spacerze domagała sie na ręce-nie chodzić z pomocą ale nosić sie kazała. Teraz ma 22mc i siedzi we wózku i nawet wychodzić nie chce chyba ze na płac zabaw ;) zatem przejdzie jej jeszcze troche :) Raczkowała wcześniej niz Twoja ale to nic nie znaczy-mój chrześniak nie raczkował ani nie pełzał tylko siedział albo stał chodzić zaczął jak miał 15mc a jest zdrów jak ryba! Córka tez pokazywała papa puszczała buziaki itp ale wcale tak duzo tego nie było. Fakt wazy sporo Twoja corcia jak na 9mc moja wazy obecnie 13,4 i mierzy 89mc a jest cholernie wysoka w porównaniu do reszty dzieci zapewne będzie mojego wzrostu. Nie przejmuj sie ważne na zapas. Ja spamowałam bo córka to Tadek niejadek a teraz jej przeszło i jest dobrze. Wszystko w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest gruba,nie widzicie,ze ma 88cm, jest bardzo wysoka, pewnie nosi ubrana 18-24miesiace z takim wzrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ubrania nosi nawet na dwa latka wogole nie wygląda.na grubasa bo jest wysoka. Na osoby znajome reaguje z uśmiechem i wyciąga raczki od razu. Probowalam juz w wózku tyłem i przodem i płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcfdd
Jak ŻRE ( soryy, ale to dziecko nie je ,ale wżera) kilka razy w nocy to się dziwic , ze ma nadwagę? tak, dziecko z takimi oarametrami jest grube i ma nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo tkanki tłuszczowej ma i za ciężko jej dziwgac swój ciężar. Nawet się nie pełza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale na grubsza NIE wygląda!! No co ja nic nie poradze w nocy domaga się mleka jak jej nie dam to się rozbudzi i będzie po spaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz autorko u mnie problem w druga stronę.Corka w Sb konczy 9 mcy jest aż nadto *****iwa przez co mamy problem z lekka niedowagą.ma70cm i wazy 7.5kg...no ale raczkuje pelza stoi nie ulezy 5 min. Je normalnie w nocy 2x po 120 mleka a w dzień mleka nie chce w ogóle,kombinuje ciągle z jedzeniem dla niej .i tez się martwię...tak zle i tak nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, po co pytasz, jak nie chcesz odpowiedzi?? 12kg to ważą półtoraroczne dzieci. Córka jest za "duża". Idź do dobrego lekarza i popytaj jakie mogą być powody. W tym wieku nie powinna jeść w nocy kilka razy. Daj jej wodę zamiast mleka. Co z tego, że bedzie po spaniu. Kilka nocy z głowy, ale kiedyś musisz odstawić mleko w nocy. Możesz zrobić rzadsze (o połowię mniej proszku) jeśli karmisz mm. Jak piersią to woda zamiast mleka. Jakie posiłki, ile i o jakich porach podajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 15:59 moja jest w tym samym wieku i je mleko tylko w nocy bo w dzień nke chce wcale i co mam jej nie podawać?to kiedy do cholery ma pic to mleko jesli kiedy indziej nie chce daj jakiś zloty środek.Bo twoje stwierdzenie-nie powinna jakos ma się nijak do rzeczywistości. Pisałam juz o 12:53.corka w Sb kończy 9 mcy wazy 7500g....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też nie chciała jeść w dzień ale wyelimnowałam nocne kamienie i w końcu zaczęła normalnie jeść. Uważam że dziecko w tym wieku nie powinno już jeść w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17 15 ale twoje dziecko w ogóle nic nie je w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je w dzień wszystko prócz mleka.To chce tylko w nocy....Jada dwie butelki po 120 próbowałam odstawić ale musi być mleko i koniec....tutaj mamusie kafeteryjne będą mi pisały ze wyeliminowaly nocne karmienia ble ble ble ale sorry każde dziecko jest inne wiec nie pouczaj bo wiedze masz zerową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku dzieci waza indywidualnie i wcale nie oznacza ze dziecko autorki jest grube. Moj syn ma 19 miesiecy i wazy 16 kg , dodam ze wazy tak od 15 miesiaca zycia a wogole nie jest gruby. Jest wysoki po rodzicach i zbudowany ale napewno nie gruby. Krytykujecie wage dziecka nie widzac go na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość b
Moj tez nie raczkuje, skonczyl 8 mies. Jest tez dosc ciezki bo ok 10 kg ma. Urodzil sie z waga 4380. Gaworzy duzo.od kilku dni podnosi sie z brzuszka do pozycji raczkowania ale jeszcze mu chyba ciezko. Karmie piersia i mam dobry pokarm bo on za duzo nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest strasznie *****iwa robi tysiąc obrotów potrafi tez z brzuszka na czworaka jak leży to sama usiadzie z pozycji leżącej do siedziacej. Jak ja postawie przy czymś to stoji sama potrafi się podciagnac i opiera się na kolankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość b
Autorko to czym Ty sie martwisz? Masz zdrowego dzieciaczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz jakies powazne watpliwosci to zapytaj pediatry, obejrzy dziecko i najlepiej oceni, takie pytanie w internecie sprawy nie zalatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×