Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemoralny absztyfikant

tak bardzo chcę

Polecane posty

Gość gość
Tak bardzo chce p******ic sie z takim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Cię absztyfikancie,ze wczoraj niej odpisałam,ale jestem taka niedoskonala, żę zasnęłam zmęczona po pracy :-( Przyznaje sie bez bicia, że jestem totalnym wariatem,który jest tylko człowiekiem i popełnia mnóstwo błędów.ale chce kochać i być kochanym <3 Nikt nie jest idealny, każdy ma wady,ale gdy się kocha trzeba nauczyć kochać się także te niedoskonałości i być razem na dobre i na złe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
Zapomniałam sie podpisać,żę to ja gość kobieta. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
Też lubię się pier(dolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemoralny KOKO Nie śpij Gość kobieta już waruje Hehehe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma chcicę, ale tylko do autora wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytalam. Moim zdaniem autor watku fajny facet jest. :)hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
Autor absztyfikant bardzo bardzo zainteresował mnie swoją osobą i hmm czy mam chcice? Może odrobinkę,ale wszystko po kolei :-P także nie mogę interesować się innymi panami w konwersacji z tym wariatem :-P chociaz mam tu duża konkurencję,wiec nie wiem czy Pan autor w ogóle zwróci uwagę na moją skromna osobę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dodam, że porównywanie autora wątku do Koke jest niesprawiedliwe. Koke to zakochany w sobie amancik piszący elaboraty jak wilk, w których w dużej mierze skupia się nad ochami i achami nad sobą. Nie wiem co te baby w nim widzą. Dla mnie jest zwyczajnie nudziarzem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dodam od siebie że trzeba być cholernie bezbarwną kobitą bez powodzenia w realu źeby siedzieć na necie przed siódmą rano i warowac na drugiego nolifa absztyfikanta KOKO tak bardzo chcącego Pie rdo lic się z wszystkim co oddycha:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dodam, że trzeba być cholernie odjechaną psychicznie babą żeby o 8 rano myśleć już tylko o Koke. Znana jesteś z tego, że widzisz go w każdym facecie na forum, biegasz po tematach. A on Cię i tak nie chce. :D :D A co do autora wątku jemu chyba chodzi o użeranie się ze sobą całe życie, nie o seks. Głodnej chleb na myśli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
A co w tym takiego dziwnego,że kobieta pisze na forum przed 7.nie jest bezbarwna,tylko wcześnie wstaje. Nie wiem, co jedno z drugim ma wspólnego :-P poza tym nie lecę na p********ie w dosłownym znaczeniu tylko tymi głębszym.a właściwie w jednym i drugim.i wierzę w prawdziwą miłość. Wierzę także ze dwie połówki pasujące do siebie mogą odnaleźć się nawet przez takie forum ;-) i tyle i taka jestem bezbarwna... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blednygosc dzięki za fajną nutkę. Nawet sie rozochociłam do przytulanka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
Ludzie,zanim ocenicie przeczytajcie całość ;-) autor wyraźnie napisał co ma na myśli mówiąc o p********iu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blednygosc postaram się. ;) Chyba pójdę pod prysznic się poprzytulać. Ktoś się skusi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
Tak,nutka bardzo przyjemna,a takiego przytulanka trochę brakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytulanie pod prysznicem? ja bardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychofanki Koke wypad z tematu. Co do piosenki Peji też uważam, że tam nie chodzi o p********ie jako o seks sam w sobie. To tylko świadczy o tym, że absztyfikant to wyczulony facet jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarańcze się rżną po kątach, nieco już zbutwiałe.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takacolubi
Tak, Absztyfikancie. Popie/rdolil/abym przy śniadaniu, obiedzie, kolacji. Przed wyjściem i po powrocie. W toalecie w kinie, w samochodzie... Gdzie tylko to możliwe. Dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem. Tylko, żeby Mój Adorator tez tego chciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co zrobiłby facet wchodząc do łazienki, a tam pod prysznicem stoi np. 5 nagich kobiet, cale namydlone. Ale to pytanie do panów chyba raczej. I do autora. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisie czuję się obrażona. Mam niebieskie wdzianko, ale podrywam na pomarańczowe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8-15 Stara kwoko Nie jestem kobietą Tyle w temate Acha błędny Podziękować za teledysk Pikne kobiety Takie to nie muszą Siedzieć od rańca w internetach I skomlec o kawałek hooya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralny absztyfikant
Najśmieszniejsze jest to, że szykuję się do pracy i właśnie wyszedłem spod prysznica. ;) Gość kobieta. Rzeczywiście jesteś szalona. Wyobrazilem sobie jak zasnęłaś. Może pisałaś w łóżku z laptopem na położonym na nogach. Czułaś gorący podmuch na swojej skórze pisząc o tym szaleństwie jaką jest miłość. W końcu głowa opadła Ci na poduszki. No nieźle. Teraz do akcji powinien wkroczyć jakiś przytulak, który wyłączyłby komputer, przykrył Cię kołdrą i zamknął w ramionach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak biedna mucha w sieci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralny absztyfikant
Takacolubi pie/rdo/lenie się z kimś jest naprawdę fajną alternatywą dla pie/rdo/lenia się z samym sobą. Po kilku latach bycia sam z sobą można odkryć przerażający fakt-jaki ja jestem cholernie nudny.I zaczynasz szukać wariatki, która wywróci ci świat do góry nogami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
Pisałam w łóżku na telefonie dokładnie rzecz biorąc ;-) i zasnęłam myśląc o tej zwariowanej miłości, która gdzieś tam na mnie czeka :-* i obudziłam się taka niedopieszczona i niewyprzytulana :-P a Ty tu jeszcze wspominasz o prysznicu ;-) Oj takie przytulenie pod prysznicem by mi się przydało ;-) naprawdę jestem wariatka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×