Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemoralny absztyfikant

tak bardzo chcę

Polecane posty

Gość niemoralny absztyfikant
Gość kobieta. Zdecydowanie za długo byłaś na diecie bez cukru. ;) Ale ta długość to chyba zależy od człowieka. Jedna kobieta kończy jeden związek i musi zaraz wejść w kolejny. Inna cierpliwie czeka, dyskretnie rozglądając się na boki. To samo jest z nami facetami. Choć ja sam potrafię się cierpliwie rozglądać. Takie niemoralne pytanie nachodzi mi do głowy. Lubisz jak facet wskakuje Ci pod prysznic? Bo ja uwielbiam jak moje dlonie stają się gąbka, która myje każdy zakamarek kobiecego ciała. Para bucha wtedy nie tylko od temperatury wody. Ja sam mam chyba wtedy z 40 stopni gorączki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ly
Zalecam zimny prysznic. Szczególnie kobiecie. Pięknie po nim sterczą sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
Absztyfikancie, zdecydowanie za długo ;-) Jestem cierpliwa,szukam czegoś, co będzie cudowne. Rozglądam się delikatnie na boki,lubię poflirtowac, ale nie narzucać sie. Lubię widzieć ze podobam się facetowi,że mnie lubi za to jaką jestem z charakteru,za mój uśmiech. Lubię wiedzieć,że chce mnie zdobyć,ale nie musze się w tym spieszyć.chyba każda kobieta lubi być adorowana ;-) a co do prysznica.jestem otwarta i nie ukrywam, że bardzo lubię gdy mężczyzna dołącza się do prysznica czy kąpieli w pianie. Gdy delikatnie gąbka lub rączka myje moje ciało ;-) zresztą jeśli tylko mi na to pozwoli ja również chętnie podkrece temperaturę dotykając gabeczka jego nagle ciałko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralny absztyfikant
Ly to krótkie zdanie ogarnęło cały obraz kobiecego ciała. Chyba zapiszę się dziś do fanklubu pryszniców. Zbieram się do pracy. Cześć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralny absztyfikant
Gość kobieta. Na odchodne dodam, że w tym momencie chciałbym być Twoją gąbka i spóźniać się przez taką poranną toaletę do pracy. ;) Milego dnia pozytywna "wariatko". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
A ja w tym momencie nie miałabym nic przeciwko temu byś nią był :-* miłego dnia pozytywny "Wariacie " ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.03.19 Oj Magda78, jak ciebie łatwo rozpoznać po tym: ź :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemoralny abszty to władca lalek po hejcie w którym spaliliście mu nicka porównując go do koke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×